Tavaszi első edzőmérkőzésünkön a Megyei I.o. U-19 első helyezett csapatát a Répcelakot fogadtuk.

Az őszi sikertelenség érezhető volt a csapaton. Mindannyian ki voltunk éhezve a győzelemre, sikerre!

Az első játékrész első felében, kicsit a korcsolyázáson volt a hangsúly.

Ennek ellenére, nagyon magabiztosan és igazán jól kezdtünk, ami aztán végig jellemezte a játékunkat.

Kapunktól az ellenfél tizenhatosáig szervezett felépített támadásokat vezettünk.

A kapu előtti szituációknál aztán végre bátran lőttünk 16-18 méterről, nem a hálóba becipelt labda volt a cél.

Jól dolgoztak a szélső játékosok is és így érkeztek a szép beadások. Bár a második hullám néha lemaradt ezekről.

Igazából az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést.

Séfer Márknak a 12. és 26. percben lőtt góljain kívül adódott még jó pár helyzetünk.

A második játékrész is hazai fölényben folytatódott. Sajnos a helyzeteinket azonban sorra kihagytuk. A 74. percben büntetőrúgáshoz jutottunk. Hát ezt még gyakorolni kell! Maradt a 2:0-s végeredmény.

Talán a legfontosabb ezen a mérkőzésen, amit kiemelhetek, fegyelmezetten, CSAPATKÉNT egymásért játszottak a srácok!