U13-as bajnoki mérkőzés

FC Nagykanizsa - Lurkó UFC 1:3 (1:2)

Pfender Gergő - Csupor Dominik, Kiss Levente, Baldauf Zalán, Varga Mátyás, Szabó Máté, Bíró Botond, Tancsics Kornél, Grádwohl Péter, Berzlánovich Kornél, Soós-Nádor Sebestyén

Csere : Gergye László, Szabó Márk,

Gólszerzők : Soós-Nádor Sebestyén, Bíró Botond, Grádwohl Péter

Catalin Azoitei edző :

"A mérkőzés elején nagyon gyorsan hátrányba kerültünk, nem vettük fel egyből a játék ritmusát. Azonban ezt követően még az első félidőben fordítottunk. A második félidőben pedig bebiztosítottuk a győzelmünket. Megérdemelten nyertük meg a találkozót, de azért érezhető volt, hogy az őszi szezon utolsó találkozóját játszottuk."

Gratulálok a srácoknak a győzelemhez! Hajrá Lurkó!

U12-es bajnoki mérkőzés

FC Nagykanizsa - Lurkó UFC 0:0

Répcei Kristóf - Takács Máté, Somogyi-Rezner Máté, Grádwohl Kristóf, Paizs Péter, Iváncsics Bence, Haág Benjámin, Geller Marcell. Hideg Botond

Csere : Iszak Márk, Laczó Bálint, Papp Máté, Vaász Lara, Szalai-Horváth Alex

"A mai mérkőzésen a szezon leggyengébb játékát nyújtottuk, nem tetszett a mutatott játék. Ha innen nézem, akkor az eredmény nem rossz. Ennél azonban több kell, ha egy ehhez hasonló találkozón győzni szeretnénk, mentünk ugyan, de kevés volt az építő jellege a látottaknak. Az érem másik oldala viszont az, hogy a keretemben 6-7 a korosztálynál fiatalabb játékos lépett pályára a mérkőzéseken és ez nagyon jó, mivel szokják a mérkőzések hangulatát és bőven van lehetőségük, hogy bizonyítsanak maguknak, nekem. Az őszi szezonban voltak jobb és rosszabb találkozóink, összességében inkább pozitív a kép.

Folytatjuk a munkát, fejlődünk, és tavasszal újult erővel megyünk tovább a közösen megkezdett úton!

Köszönöm mindenkinek a munkáját! Hajrá Lurkó!"