Kelemen Gy.– Verasztó M., Tóth D., Neszlinger Zs., Kovács Á., - Varga Máté, Varga Mátyás, Biró B., - Németh G./Major M., Holtay B.

Gólszerző: Neszlinger Zs.

Nagy Krisztián edző :

"Elszántan, koncentráltan vártuk a harmadik helyezett Sopron gárdáját.

Már a mérkőzés elején megmutattuk, hogy ingyen pontot nem adunk. Mezőnyben abszolút korrekt ki-ki meccset láthattunk. Fej-fej mellett haladva, mindkét fél szép támadásokat alakított ki, részünkről meglepően jó megoldásokkal is előrukkoltunk. Az első játékrész második felében hiába birtokolta többet a Sopron a labdát védekezésünk stabilnak bizonyult. Egész más, szokatlanul jó érzés volt 0:0 - ás állással szünetre vonulni.

A félidőben további energiákat merítettünk és még elszántabban vártuk a folytatást.

A második etap 10. percében egy sarokrúgást követően szereztük meg vezető gólunkat. Mindössze öt percig tudtuk tartani az előnyt, mert a következő sarokrúgásnál mi nem koncentráltunk kellőképpen és egy üresen maradó soproni játékos élt az egyenlítés lehetőségével. A mérkőzés egészen a lefújásig nyílt volt, kapufánk mellett azonban újabb gól már nem született.

Le a kalappal a fiúk előtt, mindenki becsülettel végezte a dolgát és fiatalabb játékosaink is kitűnően egészítették ki a csapatot. Az egyik nadrágzsebünket még csak befoltoztuk, a másik azonban lyukas maradt.

Kicsiknek innen is üzenem dolgozni tovább! Az elvégzett munka meg fogja hozni a gyümölcsét!"

U14-es bajnoki mérkőzés

Lurkó UFC - SC Sopron 1:8 (1:6)

Szanyi Zs. -Schwanhofer M., Belső B., Lajos D., Földes B., Dénes Z., (Szabó M.) Stampf R., Vajda D., (Katona Z.), Vilics M., Szabó M.

Gól: Szabó Máté

Hujber Gábor edző :

"A jó erőkből álló Sopron látogatott csapatunkhoz.

A mérkőzés nekünk indult jobban, hiszen az első támadásunkból gólt szereztünk. Sajnos az első félidő további része már nem sikerült ennyire pozitívan, 45 perc alatt 6 gólt kaptunk.

A félidőben muszáj volt rendezni a sorokat, felállási formát is váltottunk és a második félidő már jobban alakult. Agresszívabb és szervezettebb lett a játékunk és így már nem volt olyan könnyű dolga a vendég csapatnak."