Lurkó UFC U12 – FC Nagykanizsa U12 2–1 (0–0, 1–0, 0–0, 1–1)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Nagy Vitéz Bendegúz, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Boda Zétény, Máté Levente – Wilcsek Roland, Mukics Mátyás, Horváth Dániel. Cserék: Szabó Ádám, Kiss Barnabás, Süle Máté. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerző: Horváth D. (25., 1–0; 71., büntetőből, 2–0)

A kifejezetten jó erőkből álló, kemény futballt játszó Nagykanizsa volt az ellenfelünk. Az első két negyedben mezőnyfölényben játszottunk, többet birtokoltuk a labdát, tetszetős támadásokat vezettünk, helyzeteink viszont kimaradtak. A 25. percben Máté Levi kiugratását követően Horváth Dani elhúzta a kapus mellett a labdát és az üres kapuba passzolt, gyönyörű gól volt, 1–0! Ezt követően nem változott sokat a játék képe, egészen a második félidőig. Akkor ugyanis több hibával játszottunk, és felvettük az ellenfél által játszott kemény játékot. Túl nagy teret engedtünk a Nagykanizsának, így szépen lassan magunkra húztuk őket és már nem csak kontrából voltak helyzeteik – eközben a mi ziccereink, lövéseink, beadásaink továbbra sem eredményeztek újabb gólt. A 71. percben Horváth Dani volt erőszakos és három védő között szerzett labdát, 1:1-ben vihette a kapusra, ismét elhúzta mellette, de ezúttal a kapus lábbal eltalálta támadónkat, így büntető következett. Ezt a sértett magabiztosan a kapuba passzolt, 2–0. Már csak kilenc perc maradt hátra, melyben mindkét csapat több gólt szerezhetett volna, lüktető lett a végjáték. Egy hátul eladott labdát követően ellenfelünk szépíteni tudott, így alakult ki a 2–1-es végeredmény.

Gratulálni szeretnék a csapatomnak, egy nehéz mérkőzést sikerült megnyernünk. Az első félidőben nyújtott teljesítmény dicséretes, labdakihozatalaink jól működtek, védekezésben hiba nélkül tevékenykedtünk, csupán helyzetkihasználásunkat illetően maradt hiányérzetem. A második félidőben jobbára az erőfoci dominált, kevésbé tudtuk kihasználni a pálya szélességét, átadásainkba kelleténél több hiba csúszott. Hibáinkat megpróbáljuk kijavítani, a srácok magukon is észrevették a mérkőzés után mi hiányzott és miért így alakult a mérkőzés, és ebben a korosztályban ez nagy szó