Üstökös FC Győr U19 – Lurkó UFC U19 1–2 (0–0)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T., Szabó B., Nagy II. B., Hütter – Nagy D., Kovács Á., Nagy I. B., Neuabauer (Kacsó, 71.) – Katona (Holtay, 57.), Makkos. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Nagy I. B. (67., 1–1), Makkos (89., 1–2)

Szombathelyen már találkozott egymással a felsőházi rájátszásban a két csapat, akkor a győriek elvitték a három pontot. Ezt szerette volna visszaszerezni Janzsó László együttese, a Lurkó UFC U19 (2005-2006).

Az első félidőben sokkal többet tartózkodtunk a győriek térfelén, mint ők a miénken – több lehetőségünk is volt, ám ezekből nem született gól. Kevesebb, de nagyobb helyzetei a hazaiaknak voltak – a kontrák után voltak veszélyesek, volt, hogy Németh Hunor védett igazán nagyon.

Szünet után szűk negyedórával megszerezte a vezetést a hazai csapat, ám egy remek kapusmegmozdulás után egyenlítettünk! Németh Hunor 70 méteres, tűpontos indítását szépen vette át Nagy I. Bálint, megverte a védőjét és a hosszú sarokba lőtt, 1–1. A hajrában aztán 25 méterről jutottunk szabadrúgáshoz. A labda mögé Makkos Máté állt és a sorfal mellett klasszis mozdulattal lőtt a kapuba, kialakítva a 2–1-es Lurkó-győzelmet!

A mai napon igyekeztünk domináns játékkal előrukkolni, amit sikerült is megvalósítani. Csak az a kérdésem, hogy abban a bizonyos öthetes időszakban miért voltunk ettől ennyire távol? Nagy mentális erőről tettünk tanúbizonyságot a hátrányból való fordítással! Kiemelném Németh Hunort, aki több bravúr mellett gólpasszal járult hozzá a sikerünkhöz