Lurkó UFC U12 – Magnetic Andráshida TE U12 5–0 (0–0, 2–0, 2–0, 1–0)
Lurkó UFC U12:
Németh Á. – Nagy V. B., Horváth N., Bajzek – Wilcsek, Máté – Szabó Á., Horváth D., Süle. Cserék: Mukics, Zsarnay, Boda, Horváth Cs. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics (24., 1–0; 36., 2–0), Korcsmáros (43., öngól, 3–0), Zsarnay (55., 4–0), Horváth D. (64., 5–0)

Elhalasztott mérkőzést pótolt csapatunk Andráshida ellen szerda este. Nagy elszántsággal kezdtük a találkozót, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, ám az első negyedben az ellenfél kapusa többször bravúrral hárított, valamint a kapu előtt mi sem voltunk biztosak, több lehetőséget elszórakoztunk, vagy mellé lőttünk. A második negyedben – sőt, az egész mérkőzés során – sem változott a játék képe. Birtokoltuk a labdát, próbálkoztunk szélről, pontrúgásokból és átlövésekből is. Mukics Mátyás szerezte meg a vezetést a 24. percben, Zsarnay Marcell lapos beadásából. Még ebben a negyedben Nagy Bendi bombája a kapufán csattant, a kipattanó labdát pedig ismét Mukics Matyi érkezett, nagyszerű helyzetfelismeréssel, a kapust is átemelve, combbal továbbította a kapuba, 2–0.

Térfélcsere után Zsarnay próbálkozott, lövése egy védő fején megpattant, így zúdult be a kapu másik oldalába, 3–0. A negyed végén még egyszer eredményesek voltunk, Mukics sokadjára cselezte üresre magát a bal szélen, ezúttal pontosan centerezett, a mélységből pedig Zsarnay érkezett és 3 védő közt kibújva volt eredményes. Az utolsó negyedet is végig kontroll alatt tartotta a csapat, a 64. percben született az utolsó gólunk. Egy szabadrúgást végeztünk el gyorsan, míg ellenfelünk nem figyelt, így Horváth Dani is eredményes tudott lenni, 10 méterről a rövidbe lőtte a labdát.

Ez volt idén az utolsó bajnoki mérkőzésünk, de a csapat nem vonul még pihenőre. Vasárnap Ausztriába utazunk teremtornára, jövő héten pedig a termes edzések mellett hétvégén futsal tornán fogunk részt venni.

Gratulálok a csapatnak nem csak a mai, hanem teljes őszi szezonban nyújtott teljesítményhez! Úgy gondolom sikerült fejlődnünk egyénileg és csapatként is. Ehhez nagyban hozzájárul, hogy a srácok fogékonyak az új dolgokra, valamint megvan bennük a kellő szorgalom és alázat. A mérkőzésre visszatérve, jól működött a letámadásunk, egyéni védekezésünk, egy-egy andráshidai passz után már nálunk volt a labda. Dicséretes, hogy zsinórban ez volt a harmadik kapott gól nélkül lehozott mérkőzés, mindezt úgy, hogy kapusunknak jobbára csak lábbal akadt dolga. Ezúton szeretném megköszönni a szülők támogatását, szurkolását is a játékosok felé. A továbbiakban pedig várjuk a teremszezon kezdetét, szeretnénk teremben is hasonlóan jó eredményeket elérni

– értékelt Orbán Dániel a mérkőzés után.