Lurkó UFC U17 – Ják 1–1 (1–0)
Lurkó UFC U17:
Pfeiffer- Vajda, Várnai, Szabó B., Karáth – Wágner (Molnár M.), Nemesvári, Varga M. (Ágoston), Neubauer – Szár, Szalóki-Varsányi (Rosta). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerző: Szár (26., 1–0)

Csütörtök késő este a Lurkó UFC U17 (2005) a Ják felnőtt csapatát fogadta. A Vas megyei III. osztály egyik bajnokesélyes csapata bő kerettel, több korábbi NB-s és megye I-es játékossal érkezett, így jó erőfelmérőre készültünk. A mérkőzést nagy küzdelem, kemény párharcok jellemezték. Jó volt látni, hogy a keményen, de sportszerűen futballozó vendégekkel felvették a kesztyűt játékosaink.

A mérkőzés nagy részében úgy gondolom a mi akaratunk érvényesült, ám a kapu előtt továbbra is bizonytalanok vagyunk. Az első 30 percben szerzett gólunkkal sokáig vezettünk, mely Szár Gábor szép megoldásából született. Később sajnos kihagytunk egy 11-est, ami megbosszulta magát, ugyanis egy védelmi hibát követően ők is büntetőhöz jutottak. Bár Pfeiffer Noel érezte az irányt, a vendégek kapusa Matyi Benjamin értékesítette azt. Az utolsó percekben sajnos több gólhelyzetet is elhibáztunk, így maradt az 1–1. Bár sok játékosunk nem állt rendelkezésre, két U19-es játékossal kiegészülve jó mérkőzést játszottunk. A megfelelő iram és a felnőtt ellenféllel szemben mutatott magabiztos játékunk mindenképp jól szolgálta a felkészülést. Ma akaratban, fegyelmezettségben nem tudom elmarasztalni a csapatot! A kapu előtti szituációkra pedig továbbra is kettőzött figyelmet kell szentelnünk az edzéseken. Sok sikert kívánok Stieber József csapatának

– mondta Somlai Roland a mérkőzést követően.