Lurkó UFC U15 – Magnetic Andráshida TE U15 6–0 (3–0)
Lurkó UFC U15:
Gáspár – Gudui, Andor, Lakner, Horváth Z. (Molnár G., 41.) – Varga N. (Horváth S., 50.), Vert Zs. – Bertók (Tompa, 50.), Babarcki (Poór, 60.), Farkas B. – Gartner (Rigó, 66.). Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Gartner (11., 1–0), Lakner (27., 2–0; 76., 11-esből, 6–0), Darabos (28., öngól, 3–0), Babarcki (47., 4–0), Molnár G. (65., 5–0)

Az őszi eredmények alapján a Lurkó UFC U15 (2009) a Regionális Alap-bajnokság Északnyugati csoportjának felsőházában folytathatta a küzdelmeket 2024 tavaszán. A mieink az első fordulóban a Magnetic Andráshida TE együttesét látták vendégül.

Bő tíz perc után jutottunk előnyhöz: egy szép akció végén Varga Nimród beadását Gartner Raul fejelte be, 1–0. A 25. percben egy jó indítás után a 16-oson kívül kézzel ért a labdához az andráshidai kapus, így a kiállítás sorsára jutott. Lakner Olivér a megítélt szabadrúgást a kapuba tekerte, 2–0. Egy perc múlva a szélen elfutó Babarcki Dominik beadásába egy védő öngólt érően ért bele, 3–0.  A második félidő elején negyedik gólunkat szereztük meg: Lakner Olivér indítását Babarcki Dominik értékesítette. A 65. percben Gartner Raul passzát a félidőben csereként beálló Molnár Gábor a centerpozícióból lőtte be, 5–0. A 76. percben Tompa Ádámot buktatták a 16-oson belül, a 11-est pedig Lakner Olivér lőtte a kapuba, 6–0.

Az első félidőben szervezetten próbáltak védekezni a vendégek, igyekeztek zárni a területeket. Az alapjátékunk azonban jól működött. Igazán élesek még nem voltunk, de a kiállítás után sok lehetőségünk volt, amelyekből szép számmal értünk el gólokat. A második félidőben kontrára rendezkedtek be a vendégek, ám sikeresen megakadályoztuk, hogy támadójukhoz a labda eljusson, így ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk