MOL Vidi FC U13 - Illés Akadémia U13 1:6 (0:0,1:2) (Székesfehérvár)

Gól : Baranyai N. (2), Takács-Földes O.(2) , Laczó P. (2)

Összeállítás:

Molnár-Végh M. - Bonchis O., Horváth B., Karvalics K., Koósz R. - Balikó Á. - Horváth A. , László K. - Sinka A., Fischl S., Tóth Z.

Cserék : Baranyai N., Takács-Földes O., Laczó P.

Sátori Barnabás edző :

Háromszor 25 perces mérkőzést játszottunk a Videoton ellen. Az első harmad kiegyenlített játékot hozott gól nélkül.A második harmadban egy átlövés után megszerezte a vezetést az ellenfél , de mi ezt jól lereagálva gyorsan megfordítottuk az állást. A harmadik játékrészben a fáradó hazaik ellen a labdaszerzéseinkből vezetett gyors támadásainkat szép gólokkal tudtuk befejezni, így megérdemelt nagy arányú győzelmet arattunk.

Örömteli volt,az elmúlt héten tanultakból sok mindent visszakaptunk a gyerekektől , és ezt egy jó képességű csapat ellen tudtuk gyakorolni.

Gratulálok a srácoknak!

Edzők : Sátori Barnabás, Tóth Zsolt

Gyirmót FC U12 - Illés AKA U12 0:4 (Gyirmót)

Takács Csaba edző :

A játékidő 3x25 perc volt. Maximálisan elégedett vagyok a gyerekek hozzállásával, illetve a mutatott játékkal. A mérkőzésen váltogattuk a magasvédekezést és a középső zónás védekezést. Letámadást 3:2:3-as a területvédekezést középső zónában 4:3:1-es felállási formában játszottunk. Agresszívak voltunk sok labdát tudtunk szerezni. Tetszett, hogy a labdszerzések után gyorsan mentünk át támadásba, és gyorsan felértünk az ellenfél kapuja elé. Ha az utolsó átadások pontosabbak és jobb a helyzetkihasználásunk több gólt is lőhettünk volna. Labdakihozatalokat négy védős rendszerben játszottuk, a kért labda nélküli mozgások jók voltak. Az átadások erőssége nem mindig volt megfelelő, pontatlan átadás esetén, agresszíven, jól támadtunk vissza.  Pozitívum, hogy a héten gyakoroltakat a mérkőzésen visszakaptam. Kreatívan, nagy kedvvel játszottunk, megérdemelten nyertünk a szervezetten, fegyelmezetten játszó hazai csapat ellen.

Keret: Tama Máté, Pfender Gergő kapusok, Szalay Márk, Abért Barna, Szijjártó Áron, Rózsa Máté, Pál Levente, Vert Bence,

Paizs László, Szabó Bence, Szijjártó Ábel, Németh Richárd, Zancsics Dávid

Gólszerzők: Paizs LÁszló, Abért Barna, Szijjártó Ábel 2

MOL Vidi FC U12 - Illés AKA U12 2:3 (Székesfehéevár)

Az edzőmérkőzésen 3x25 percet játszottunk. Az első harmad elején két gólos hátrányba kerültünk gyenge védekezésünk miatt. Labdakihozatalaink, játékfelépítésünk jó volt, többször felértünk a kapu elé, viszont védekezésben nagyon sok helyezkedési hibát vétettünk. Nagy problémát okozott, hogy a falból kilépő játékosok biztosítása nem volt meg. Nagy volt a távolság a védők és a középpályások között. A mélységből befutó, visszalépő játékosokat nem vettük fel, nem zártuk megfelelően a mélységi passzsávokat. Középpályán többször rá tudtak fordulni a védőfalra és mélységi átadásokkal helyzetbe tudott kerülni ellenfelünk. Két gólt lőttek is. A harmad végén egy szép támadás végén szépítettünk.
A második harmadban szerkezetet váltottunk és védekezésünket teljesen feltoltuk a támadózónába. Folyamatosan zavartuk a labdakihozatalaikat, jó ütemben indítottuk el a letámadásokat. A csapatrészek között jó volt a távolság, nem voltak csúszások, volt kommunikáció. A támadózónában, illetve a középső zónában nagyon sok labdát tudtunk szerezni, ennek eredménye, hogy két gólt lőttünk és megfordítottuk a mérkőzést. A harmadban volt egy megnemadott gólunk és egy kihagyott büntetőnk is.
A harmadik harmad hasonló forgatókönyv szerint zajlott mint a második, de helyzeteinket elpuskáztuk. Összességében megérdemelten nyertünk, nagy pozitívum, hogy kétgólos hátrányból fordítottunk. Jó csapat ellen játszottunk egy jó iramú, hasznos mérkőzést.

Keret: Pfender Gergő kapus, Szalay Márk, Szijjártó Áron, Rózsa Máté, Vert Bence, Paizs László, Szabó Bence, Szijjártó Ábel, Németh Richárd, Zancsics Dávid, Őri Bálint, Tóth Barnabás, Palkó Áron

Gólszerzők: Szijjártó Ábel 2, Őri Bálint

Edzők : Takács Csaba, Szűcs János