TSV Hartberg - Lurkó  UFC 3:5

Körhöcz György U11 edző :

"Egy hete dolgozunk a korosztállyal, főleg ismerkedéssel telt ez az időszak. A héten nyolc edzésünk volt, végigzongoráztunk sok mindent, már csak "élesben" nem láttuk a srácokat, ezért már vártam ezt a mérkőzést.
6+1-re készültünk, hisz ez állt a programtervben, azonban a helyi csapat úgy döntött 8+1-ben játszunk, mivel Ők ezt gyakorolják, ebben a rendszerben versenyeznek. Ez teljesen új volt a számunkra, 45 perccel a meccs előtt töröltük az előzetesen megbeszélteket.

Az első öt percben szenvedtünk kicsit, aztán megtaláltuk a helyünket. Jók voltak a labdakihozatalok, szemre is tetszetős támadásaink voltak. Húsz perc után 2:0 volt ide, plusz rúgtunk még négy kapufát, és hagytunk ki pár ziccert. Azt leszámítva, hogy labdavesztések után lyukas volt a közepe, tetszett amit láttam. Kapusunk jól pozicionált, a védőink is jól zártak egymás mögé. Aztán Papp Máté megsérült, és cseréltünk is hátul. Így már nem működött jól. Sem a labdakihozatal, sem a védekezés. Sajnos kaptunk is két gólt. Ráadásul a bal oldalunk súlytalan lett. A második félidőre rányomta a bélyegét a meleg, mivel délben játszottunk... Elfáradtunk, voltak nehéz időszakaink. Összességében egyéni képességekben mi voltunk a jobb csapat, kár, hogy szétszakadt a pálya, és a csapatjátékra kevesebb hangsúly esett.
Összességében elégedett vagyok a hozzáállással, de sok munkánk van. Hétfőn folytatjuk! Hajrá Lurkó "