Lurkó UFC U19 – Csornai SE U19 2–1 (1–1)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Szabó B., Várnai, Kovács Á., Neubauer – Nagy D. (Nemesvári, 46.), Nagy B., Varga T.  – Kovács N. (Rosta D., 61.), Holtay (Kacsó, 70.), Makkos. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (18., 1–0), Németh H. (66., 11-esből, 2–1)

A Regionális U19-es bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában a Lurkó UFC U19 (2005-2006) a Csornai SE együttesét fogadta. A vendégek a négy eddigi októberi meccseiken nyeretlenek maradtak: kétszer ikszeltek, kétszer kikaptak, míg mi egy vereség mellett kétszer győztünk.

A találkozó 18. percben egy szabadrúgást kifejeltek a vendégek, amit Makkos Máté 25 méterről a léc alá vágott, 1–0. A 22. percben egy előrevágott labdát néztek el a védőink, ami után betaláltak a vendégek.

A 66. percben Makkos Mátét buktatták a 16-oson belül, ráadásul a vendégek kezéhez is ért a labda, 11-es! A büntetőt kapusunk, Németh Hunor elemi erőből lőtte a hálóba, 2–1. Parázs hangulat lett a meccs vége, a vendégektől egy játékost és egy szakvezetőt is kiállított a játékvezető. A mi kapunk nem forgott már veszélyben, így megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Nem a legjobb játékunkkal rukkoltunk ma ki. Sok-sok harc, birkózás, rengeteg szabálytalanság jellemezte a mérkőzést. A három pont a lényeg, nem tudtuk a futballunkat játszani, mert széttördelték ezt a csornaiak

– nyilatkozta Janzsó László, csapatunk vezetőedzője.