Lurkó UFC U17 – Budai FC U17 0–2 (0–2)
Lurkó UFC U17:
Mayer – Tancsics (Bódi, 72.), Szabó B., Csóri, Kálócz, Rosta B. (Répcei, 46.) – Bertha, Kovács F. (Révész, 46.), Biró B., Kovács N. – Nagy B. (Paukovits, 68.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.

Újabb komoly játékerőt képviselő csapatot fogadott az Illés Akadémián a Lurkó UFC U17: a zöld-feketék a dobogóra hajtó Budai FC-t látták vendégül. Támadólag lépett fel a vendégcsapat, ráadásul a szerencsével sem álltak hadilábon: az első félidő feléig két megpattanó lövés került a kapunkba. A 12. percben nem sikerült felszabadítani egy vendégakció során, a 16 méteres lövés pedig Kovács Nimródon irányt változtatva pattant a kapuba – elkerülhető volt ez a találat. A 21. percben egy sarokrúgás utáni kipattanóra nem értünk oda, és egy újabb lövés vágódott egyik bekkünkről a kapuba, 0–2. Fegyelmezetten játszottunk ezt követően, ám a támadásokra nem maradt kreativitásunk.

Frissíteni próbáltunk a szünetben. Ez jól is sikerült, sokkal kiegyenlítettebb volt ez a játékrész, de a lehetőségeinket nem tudtuk gólra váltani, így a vendégek távoztak három ponttal.

Nem volt jó a hozzáállásunk a meccs elején, nem voltunk eléggé élesek, rosszul működtünk csaptaként. Hagytuk, hogy betoljon minket a vendégcsapat a kapunk elé. Nem tudtunk építkezni és játékminőséget képviselni – a jövő heti munka tárgya lesz ezen javítani. Attól függetlenül, hogy sok támadásuk volt, két balszerencsés gólt kaptunk. A szünet után frissíteni tudtunk, nem csak a védekezésre koncentráltunk, de a minőségi befejezés hiányzott. Hat 2008-as és két 2009-es volt a pályán, tisztes helytállást mutatott a társaság – viszont én ennél többet és többet szeretnék elérni velük, ezen dolgozunk a továbbiakban

– nyilatkozta Nagy Krisztián vezetőedző.