Almásfüzitő U17 – Lurkó UFC U17 3–2 (0–2, 2–0, 1–0)
Lurkó UFC U17:
Varga B. – Tancsics, Csóri, Baldauf, Kovács N. – Rosta D., Biró B., Kálócz – Szabó B., Berzlánovich, Bertha. Cserék: Rosta B., Neubauer. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Biró B., Berzlánovich

Első felkészülési találkozóját Komáromban játszott Nagy Krisztián és Kálócz Zsolt együttese. Három harmadban állapodtak meg a felek egymással. A szombathelyieké volt az első gól: Szabó Bence pontos beadását Biró Botond fejelte a kapuba, ezzel szereztük meg a vezetést. Nem sokkal később Berzlánovich Máté 16 méterről talált a bal alsóba, 0–2. A második harmad az eredményességet tekintve az almásfüzitőiekről szólt, akik ki tudtak egyenlíteni. A fáradtság pedig megmutatkozott rajtunk a találkozó utolsó periódusában, így a Duna-partiak 3–2-re megfordították a mérkőzést.

A keretépítés fázisában vagyunk – ezúton is sok sikert kívánunk Yehor Menzhelieievnek és Szabó Máté Mihálynak, akik az Illés Akadémia kötelékébe kerültek. A csapatból mellettük többen is távoztak. Kálócz Zsolt edzőtársammal azon dolgozunk, hogy létszámban és minőségben is megálljuk helyünket az országos kiemelt bajnokságban. Az újakkal kiegészülve töretlenül dolgozunk. A szombati volt az első mérkőzésünk: Komáromban játszottunk az Almásfüzitő ellen. Az első félórában megszereztük a vezetést. A középső játékrészben a keret adta lehetőséget próbálgattuk, egalizálni tudott az ellenfelünk. A harmadikban aztán a fáradtság is kiütközött, hiszen a felkészülés azon időszakában vagyunk, amikor talán a legnagyobb terhelést kapják a srácok. Dolgozunk tovább azon, hogy a bajnoki rajtra készen álljunk

– értékelt Nagy Krisztián, a Lurkó UFC U17 (2007) vezetőedzője.