Lurkó UFC U15 – Király SE U15 1–3 (0–1)
Lurkó UFC U15: Kovács Á. – Joó (Belső, 46.), Stampf, Várnai, Vajda, Dénes – Szanyi (Verebélyi, 41.), Kevy, Hajba, Zimits – Tóth D. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Tóth D. (67., 11-esből, 1–3)

Nem elég, hogy sérülések sújtják csapatunkat, reggel még betegség miatt is változtatni volt kénytelen Nagy Krisztián. Ennek ellenére stabil volt a Lurkó, igaz, a labda többet volt a vendégeknél. Az első félidő hajrájában a vezetést is megszerezték. Fordulás után egy rövidzárlatot követően egy perc alatt újabb két gólt kaptunk. Azonban ezek után a mieink nem adták fel, átlövéssel is veszélyeztettünk, és a becsületgólunkat megszereztük: Tóth Dávid büntetőből volt eredményes.

Védekezésben öt hátvéddel játszottunk, és elsősorban kontrákra rendezkedtünk be – kényszerűségből döntöttem így. Átadtuk a területet, ebből rengeteg sarokrúgást ért el az ellenfelünk. Kicsit jobb kommunikációval és helyezkedéssel akár előttünk is adódhattak volna lehetőségek. A belőtt labdáik veszélyesek voltak, az egyik ilyen után egy fejesből kerültünk hátrányba. Alapvetően elégedett voltam, sőt, ha marad a 0–0, kifejezetten az lettem volna. A második félidőben egy újabb sarokrúgás, majd egy átlövés után háromgólos lett a hátrányunk. Büntetőből szépítettünk, de közelebb kerülni már nem tudtunk. Sajnálom, ugyanis összeszedett volt a csapat – úgy is, hogy reggel kellett változtatni – jól működött, amit elterveztünk, kár a második és harmadik gólért

– mondta Nagy Krisztián a mérkőzést követően.