Sárvár FC U13 – Lurkó UFC U13 2–3 (0–1, 0–1, 1–1, 1–0)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Zsarnay, Nagy V. B., Horváth N., Horváth D. – Wilcsek, Mukics, Horváth B. – Kiss Be. Cserék: Kiss Ba., Lakner, Süle, Jéri, Barta Á., Barta N. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics Mátyás (17., 0–1), Horváth Dániel (26., 0–2), Kiss Benedek (42., 0–3)

Harmadik bajnoki mérkőzését játszotta tavasszal a Lurkó U13-as (2011) korosztálya, ez alkalommal Sárváron, műfüves pályán. A felek idegesen, több hibával kezdtek, de pár perc után letisztult a játék képe és átvettük a kezdeményező szerepet. Ott folytattuk, ahol múlt héten abbahagytuk – be nem fejezett ziccerekkel... Még az első negyed végén azonban sikerült betalálnunk Horváth Bazsi beadására jó ütemben érkezett Mukics. A második negyedben is tetszetősen építkeztünk, ezúttal Mukics ugratta ki Horváth Danit, aki elpasszolta a kapus mellett a labdát, 0–2 a félidőben. Harmadik etapot jól kezdtük, ez góllá érett, Lakner futott el a szélen, Kiss Bendő elé centerezett, aki ezúttal nem hibázott, 0–3. Innentől azonban túlságosan elkényelmesedtünk, több teret engedtünk a zöld-fehéreknek, még ebben a negyedben be tudtak találni egy utolsó játékosunk által elpasszolt labdára lecsapva. Nyílt maradt a mérkőzés az utolsó felvonásra, ellenfelünk szerezett szabályos és les miatt érvénytelenített gólt is. A mi részünkről pedig többször lezárhattuk volna a mérkőzést, az utolsó pontos átvételek azonban hiányoztak. A győzelem azonban így is meglett, 3–2-re diadalmaskodtak a zöld-feketék!

Gratulálok a csapatnak! Ismét egy nagyon szoros mérkőzést játszottunk, az első 50 percben nyújtott teljesítményünk remek volt. Visszaköszöntek a megbeszéltek és a gyakorolt elemek, látszott, hogy több fejben sikerült átkapcsolni a megváltozott formációra. Sok helyzetet tudtunk kialakítani labdakihozatal vagy játékfelépítés során, de átmenetekben is jeleskedtünk, ezért úgy gondolom, ez alkalommal megérdemelten nyertünk. Vendéglátóink nagyot küzdve szintén megérdemelten szereztek gólt, szorossá tették a végjátékot. Bár ez ellen mi is tehettünk volna, kétszer is előfordult, hogy 4:1 szituációt nem tudtunk kihasználni. Bízom abban, hogy a továbbiakban eredménytől függetlenül az utolsó negyedekben is koncentráltan, higgadtan, saját játékunkat játszva tudunk bizonyítani