NK Olimpija Ljubljana - Illés Akadémia 0:2

SC Pinkafeld - Illés Akadémia 0:5

FC Admira Wacker - Illés Akadémia 1:0

Wolfsberger AC - Illés Akadémia 1:0

Noé Dávid U14 edző:

"Nagyon szoros mérkőzéseket játszottunk a csoport ellenfeleinkkel, a legnagyobb csapatokkal is versenyben voltunk, hiszen a Herta csapatától a bekapott gól után végig támadtuk a mérkőzést, de csak kapufáig jutottunk, az Arsenal ellen pedig 0:0-ra álltunk 3 perccel a mérkőzés vége előtt, az Admira és a Wolsberger elleni mérkőzéseken múlott a felsőházba kerülés, viszont mindkét mérkőzésen utolsó percben bekapott gól miatt ez elúszott, így vasárnap az alsóházban folytattuk a tornát ahol az SK Rapid Wien ellen 0:4, az FC Everton 2:3, a Red Bull Salzburg Akadémia ellen 0:3-al maradtunk alul. Így az eredmények tekintetében nem sikerült meglepetést okoznunk, viszont minden mérkőzésen versenyben voltunk a világ futball elitjével és ez a torna nagyszerűen szolgálta a játékosaink további fejlődését."