Pápai ELC U15 – Lurkó UFC U15 2–8 (0–1)
Lurkó UFC U15:
Gáspár – Gudui, Andor, Lakner (Horváth S., 53.), Varga N. (Horváth Z., 58.) – Vert Zs. – Bertók, Tompa (Molnár G., 53.), Farkas B., Babarcki (Rigó, 58.) – Gartner. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Gartner (12., 0–1; 49., 0–3; 57., 0–4; 60., 0–5), Andor (48., 0–2), Molnár G. (64., 0–6), Gudui (66., 0–7), Farkas B. (75., 1–8)

A Regionális U15-ös bajnokság Alap-szekciójának Észak-nyugati csoportja 6. fordulójában Pápára látogatott a Lurkó UFC U15 (2009). A találkozó jól alakult számunkra: olyan teljesítménnyel rukkoltak ki a srácok, amivel ismét megmutatták, hogy remek társaságról van szó. A második félidőben nagyobb ritmusra kapcsoltak a fiúk és bő negyedóra alatt eldőlt a három pont sorsa.

Berning Adrián vezetőedző ezzel a győzelemmel búcsúzott csapatától és a Lurkótól: edzői pályafutását az Illés Akadémián folytatja, amihez sok sikert kívánunk!

Úgy gondolom, hogy minden játékos a maximumot nyújtotta. Jól futballoztunk, amit taktikailag kértem, annak betartására törekedtek. Pontatlanságunk talán az első félidőben volt, de ebben a periódusban sem engedtünk támadásokat a hazaiaknak. Az első gól után is nagy mezőnyfölényben játszottunk, helyzeteink voltak – melyek ekkor még kimaradtak. A második találat után aztán sorra szereztük a többit, így igazi csapatmunkával szép győzelmet arattunk. Gratulálok a srácoknak