Tapolcai IAC VSE U12 – Lurkó UFC U12 1–9 (0–1, 1–2, 0–3, 0–3)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Nagy Vitéz Bendegúz, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Máté Levente, Boda Zétény – Zsarnay Marcell, Horváth Dániel, Wilcsek Roland. Cserék: Mukics Mátyás, Kiss Barnabás, Szabó Ádám. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Horváth D. (10., 0–1; 44., 1–4; 55., 1–6; 73., 1–9), Kiss B. (26., 1–2; 46., 1–5), Máté (36., 1–3; 65., 1–7), Mukics (66., 1–8)

Kéthetes szünetet után ismét bajnoki mérkőzést játszottunk, a srácok nagyon várták már az újabb megmérettetést. Ma utaztunk először nagybusszal idegenbeli túrára (közösen az U13-mal), és nagyon élvezték ezt is a gyerekek! Ennek megfelelően mentünk bele a mérkőzésbe, nagy fölényben birtokoltuk a labdát és sok helyzetet alakítottunk ki az egész mérkőzés során. Az első negyedben szebbnél szebb támadásokat vezettünk, gólt viszont csak Horváth Dani tudott szerezni egy kipattanó lövést követően. A második negyed számunkra szerencsétlenül kezdődött: egy kétes szituációra rosszul reagáltunk, a játékvezetőre vártunk, aminek az lett a vége, hogy ellenfelünk a félpályától üresen indulhatott és ziccerben nem hibázott kapusunkkal szemben. Az egész mérkőzés során ezen alkalommal forgott csak veszélyben a kapunk, sajnos gólt kaptunk belőle. Ezután mezőnyfölényünket gólokra is tudtuk váltani, előbb egy kiugratást követően Kiss Barnabás volt eredményes, majd Máte Levente átlövésből, így a félidőben 3–1-re vezettünk. Térfélcsere után már komolyabb hibát nem vétettünk, az ellenfél kapuja előtt pedig sokkal pontosabbnak és higgadtabbnak bizonyultunk. Egy labdaszerzést követően Mukics centerezett Horváth Dani elé, aki nem hibázott, 1–4. Ezután Kiss Barnabás volt eredményes, egy csel után a hosszúba zúdította a labdát. Majd még ebben a negyedben ismét Horváth Dani volt eredményes átlövésből. Az utolsó negyedben szintén három gólt szereztünk: Máté Levi átlövésből, Mukics Matyi labdaszerzés után közvetlen az ellenfél kapuja előtt, valamint Horváth Dani szabadrúgásból, ezzel beállítva a végeredményt.

Gratulálok a csapatnak! Az időjárás próbálta kicsit szabotálni a játékunkat, ugyanis végig erős szél fújt, de a srácok gyorsan alkalmazkodni tudtak a körülményekhez. A játék minden elemében ellenfelünk fölé tudtunk nőni. Labdakihozatalaink jól működtek, gyorsan az ellenfél térfelén találtuk magunkat, melyekből tetszetős támadásokat vezettünk. Letámadásunk szintén jól működött, rengeteg labdát szereztünk a túlsó térfélen, melyeket gólokra is váltottunk. Az átmenetekben is gyorsabbak voltunk, egyet kivéve, jól reagáltunk a különféle mérkőzésszituációkra. A mai napon több játékpercet kaptak azok, akik eddig kevesebbet játszottak, ezzel a lehetőséggel mindenki maximálisan élt, remek egyéni teljesítmények születtek, dicséret illet mindenkit! Hajrá, Lurkó

– fogalmazott Orbán Dániel a találkozó után.