Lurkó UFC U17 – SC Sopron U17 1–1 (0–0)
Lurkó UFC U17:
Varga B. – Hütter (Rosta D., 65.), Ilnicki, Baldauf, Kálócz – Szabó B., Csóri, Biró B., Nagy B., Bertha – Berzlánovich. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Szabó B. (88., 1–1)

Alsóházi összecsapással zárta az esztendő Nagy Krisztián és Kálócz Zsolt együttese, hiszen a zöld-feketék az egy hellyel előttük lévő SC Sopront fogadták. A meccs alacsony színvonalú volt, ugyanis túl sok hiba jellemezte mindkét felet. Egy vendég kisszöglet után a 20. percben Varga Benji nagy védést mutatott be: a 16-os sarkáról a hosszú felső sarok felé tartó labdát szép mozdulattal hárította.

Egy óra telt el a meccsből, amikor védekezésben nem voltunk határozottak, ezt pedig kihasználták a soproniak, 0–1. Ebben a periódusban a játékvezető mindkét fél kárára többször is tévedett. Aztán egy ütemtelen mozdulat után 11-eshez jutottak a vendégek, ám Varga Benedek hárította a büntetőt! Akár el is dönthették volna a meccset a piros-fehérek, ám a hajrá a miénk volt. Sarokrúgásokkal veszélyeztettünk és egy ilyen utáni lepattanót Szabó Bence vágta a kapuba, 1–1. Még a szélen voltak lehetőségeink, de a befejezéseknél nem voltunk rutinosak, így maradt a döntetlen.

Hátulról építettük a támadásainkat, igyekeztünk tudatosan játszani. Ők a belső védők felíveléseiben hittek. Nem tudtuk megtartani a labdát a támadózónában, így a középpályán folyt a játék. Feszült volt mindkét csapat, különösen paprikás volt a hangulat a II. félidőben. A hajrában mindent egy lapra feltéve támadtunk, szögletekig is eljutottunk, így igazságos döntetlennel ért véget a meccs. Minden egyes pontért meg kellett küzdenünk az egész bajnokságban – nagyobb fegyelemmel itthon tarthattuk volna a három egységet. Csak magunkra számíthatunk, az ilyen meccseket meg kell tanulnunk magunk javára fordítani