Lurkó UFC U14 – Király SE U14 4–0 (1–0)
Lurkó UFC U14: Pfender – Lajos (Házi, 58.), Biró B. (Szemán, 65.), Kiss L. Baldauf (Csupor, 65.) – Grádvohl (Szakasics, 41.), Tancsics (Szabó K., 58.) – Vert, Varga M., Berzlánovich – Szabó Máté (Szabó B., 65.) Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Vert (14., 1–0), Varga M. (52., 2–0), Szakasics (62., 3–0), Szemán (66., 4–0)

Rögtön belevetette magát a meccsbe a Lurkó, igyekezett letámadni a sárga-szürkéket, akik elsősorban előrevágott labdákkal próbáltak operálni. A mieink a 14. percben egy ritkán látható nagy góllal szerezték meg a vezetést: Vert Bence 17 méterre a kaputól kapott labdát, amit jobbal a bal felső sarokba lőtt, 1–0. A szünetig nem tudtunk újabb gólt szerezni, ám fordulás után hamar megdupláztuk az előnyt. Egy jó bontást követően középre érkezett a labda, a lecsorgót pedig Varga Mátyás juttatta a hálóba, 2–0. Ezek után is mi maradtunk támadásban, sőt, bebizonyosodott: a cserékkel még egy lapáttal rá tudtunk tenni. A 62. percben el is dőlt a szombathelyi derbi, egy kavarodást követően Szakasics Péter találta meg a labdát, és szerezte meg a Lurkó harmadik gólját. Az i-re a pontot Szemán János tette fel: 18 méterről, átlövésből óriási gólt ragasztott a vendégek kapujába, kialakítva a 4–0-ás végeredményt.

Berning Adrián csapata a játék minden elemében felülmúlta a vendégeket, és ilyen arányban is megérdemelten nyert. A mieink megerősítették ötödik helyüket a tabellán, és reális esélyünk van rá, hogy még egy pozíciót előre lépjünk a még hátralévő öt mérkőzés eredményei alapján.

Jól kezdtük a mérkőzést, többet volt nálunk a labda ebben a periódusban is. Koncentráltan játszottunk, jól futballoztunk, a fejek tiszták voltak. Nem kaptunk gólt és rúgtunk négyet, teljesen megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Még a cserék is jól szálltak be, abszolút hozzátettek a csapatjátékhoz. Az ellenfél indítás elleni játékát jól olvastuk, ezeket a labdákat megszereztük, és összeszedetten futballoztunk ezek után. Egy-két periódusban felfedeztem némi kapkodást, de ma még ez is belefért. Gratulálok a csapatomnak ehhez a szép teljesítményhez – hetek óta látom ezt a játékot, arra biztatom őket, hogy továbbra is dolgozni kell, és ennek a munkának ilyen szép eredménye lesz, mint a mai győzelem

– nyilatkozta Berning Adrián a mérkőzés után.