Lurkó UFC U14 – Magnetic Andráshida U14 4–0 (3–0)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Gombos, Sántha – Rajtosics (Bozzai, 41.), Guba, Polgár Á. – Pék, Pencz (Kiss B., 60.), Szalay (Berta, 60.). Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Polgár Á. (3., 1–0; 49., 4–0), Vincze (7., 2–0), Gombos (15., 3–0)

Az öt forduló alatt 9 pontot begyűjtő Lurkó UFC U14 (2010) a még nyeretlen Magnetic Andráshida TE együttesét fogadta a Regionális U14-es bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában. Hamar eldöntötte a három pont sorsát Farkas Gábor együttese. Az ellenfél térfelén labdát szereztünk, a nyomás alá helyezés jól működött, mi tereltük a vendégeket: ilyen szituáció után szereztük meg első gólunkat Polgár Ádám révén. Hasonlóan jól működött a presszing a 7. percben is, ekkor Vincze Dániel növelte kettőre az előnyünket. Az első negyedóra végén egy szabadrúgás után a lepattanót Gombos Zalán találta meg villámgyorsan és lőtte a kapuba, 3–0.

A II. félidőt is jól kezdtük. A letámadás ekkor is működött, a presszing utáni labdaszerzést követően Polgár Ádám 17 méteres lövése került a kapuba, 4–0.

Végig a vendégek térfelén folyt a játék, a mieink teljesen megérdemelten győztek 4–0-ra.

Az első negyedórában eldöntöttük a mérkőzést, sajnos ezután többen inkább az egyéni játékot helyezték előtérbe. Sokszor rátekeredtünk a labdára. Taktikailag rendben voltunk, jól tereltük az ellenfelet. Összességében a srácok előtt le a kalappal, az utóbbi két mérkőzésbe nagyon jól álltak bele, így jár a dicséret a teljes keretnek, ugyanis a cserék ma is lendületet adtak a csapatnak