Csornai SE U19 – Lurkó UFC U19 1–5 (1–3)
Lurkó UFC U19:
Kiss B. – Ágoston, Mesics-Leiner (Simon M., 63.), Kovács Á., Wágner (Szabó B., 63.) – Nagy D. (Holtay, 81.), Lang, Varga T. (Prógli)  – Fábián (Horváth B., 68.), Szár (Kolozsvári, 46.), Makkos. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (15., 1–1; 31., 1–2; 33., 1–3), Fábián (67., 1–4), Holtay (88., 1–4)

Immáron az ötödik fordulót rendezték meg az U19-es regionális bajnokság Nyugati-szekciójának B-csoportjában. Nagyon határozottan, és magabiztosan kezdett a hazai csapat. Ez nem lepett meg minket, azonban gy a tizenhatosunkon belüli felszabadítás utáni indítás követően, Wágner Levi lába összeakadt az ellenfelével és ezt szabálytalannak ítélte a játékvezető. A büntetőrúgást kapusunk még hárította viszont a kipattanóra későn reagáltunk, 1–0. Ezek után már mi domináltunk és a 15. percben Makkos Máté szöglete olyan szépen tekeredett a kapu felé, hogy az rést is találta védők és kapusuk közt, 1–1. Folyamatosan vettük át az irányítást és újabb negyedóra elteltével Lang Barnabás indítását Makkos Máté vette át és juttatta a labdát a jobboldali sarokba, 1–2. Kettő perc múlva egy rossz hazaadást Makkos csípett el  és lőtte ki a jobb alsót – ezzel megszerezte csapatunk a saját maga harmadik gólját. Negyedóra telt el a második félidőből, amikor Makkos beadására a jó ütemben érkező Fábián Dániel fejelt a kapuba 1–4. A hajrában Kolozsvári Ákos szélről beadott labdájára jó ütemben érkezett Holtay Beni és hatalmas gólt akasztott a léc alá, kialakítva a végeredményt.

Bár korán vezetést szerzett a hazai csapat, mégis nagy fölényben játszottunk. Idegenben, de mégis hazai pályán Makkos Máté produkciójának köszönhetően hamar fordítottunk. Nem a megszokott formációt játszottuk, ezúttal 4-3-3-as felállással léptünk pályára. Ennek köszönhetően eredményesebbek voltunk a támadójátékban és jól működött a középpályánk védekezése is. Így ma egy kicsit tehermentesítettük a hátsósorunkat is. Kiss Barni – amikor szükség volt rá – határozottan védte a kapunkat! Igazi csapatként futballoztunk és szépen együtt mozogtunk a pályán. Jól alkalmaztuk a labdajáratást és az átmeneteket a labdakihozatalnál és a támadásainknál. Megvoltak az ütemváltások és ezeknek köszönhetően szép akciókat alakítottunk ki. Cserénk is jól szálltak be és hasznos játékperceket töltöttek a pályán. Ismét öt fiatalabb játékosunk lépett pályára az U 17-es csapatból, mindannyian remek teljesítményt nyújtva! Ma fegyelmezetten, és nagyon szépen játszottunk. További sok sikert kívánunk a bajnokságban a hazai csapatnak