Lurkó UFC U13 – Csornai SE U13 3–0 (1–0, 1–0, 0–0, 1–0)
Lurkó UFC U13:
Németh Áron – Barta Áron, Nagy Bendegúz, Poszavecz Lénárd – Süle Máté, Mukics Mátyás – Szabó Ádám, Kiss Barnabás, Horváth Balázs. Cserék: Vámosi Márton, Horváth Csongor, Barta Noel. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Kiss 2, Mukics

Egy hónapos szünet után álltak edzésbe a 2011-es fiúk, immáron az U13-as korosztályban.

Jól kezdtek a felek, mindkét kapu előtt adódtak lehetőséget. Egy jobb oldali támadást követően Mukics vette át mélységben a labdát, két csel után pedig a hálóba lőtt, 1–0. A második negyedben nagyobb fölényben játszottunk, több helyzetünk volt, melyek közül egyet értékesítettünk, Mukics kipattanó lövésére érkezett leggyorsabban Kiss, aki az üres kapuba passzolt. A második félidőben azonban kicsit elfogytunk, több teret engedtünk ellenfelünknek. Az utolsó negyedben a csornaiak büntetőt hibáztak, egy percre rá kontrából viszont Kiss volt eredményes, távoli lövése a kapus felett csapódott le, ezzel pedig kialakult a 3–0-s végeredmény.

A felkészülésünk első hetében két edzés szerepelt a programban, a másodikban már három edzés és egy edzőmérkőzés, ez alkalommal a Csorna gárdáját fogadtuk az Illés Akadémián. Szinte már megszokott a nyári edzőmérkőzések során a sok hiányzó, ez ma sem volt másképp, Horváth Csongi U12-es játékosunknak köszönjük segítségét a mai napra! Gratulálok a srácoknak, remek első mérkőzést játszottak egy szimpatikus csapat ellen. A felkészülésünk elején vagyunk, sok változtatással játszottunk, de úgy gondolom mindenkinek sikerült bizonyítania. A második félidő intenzitása viszont hagy kívánnivalót maga után, a továbbiakban ebben mindenképp javulni szeretnénk. Külön dicséret illeti a védelmünket, ma összesen heten is megfordultak ebben a szerepkörben. Önfeláldozóan és koncentráltan segítették remekül védő kapusunkat, akinek így szinte csak messzebbről leadott, kevésbé veszélyes lövéseket kellett hárítania