Lurkó UFC U12– Héviz SK U12 8–1 (1–0, 2–0, 1–0, 4–1)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Nagy Vitéz Bendegúz, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Máté Levente, Boda Zétény – Mukics Mátyás, Zsarnay Marcell, Horváth Dániel. Cserék: Wilcsek Roland, Horváth Balázs, Kiss Barnabás. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Máté (11., 1–0; 28., 2–0), Boda (39., 3–0), Mukics (53., 4–0), Horváth D. (61., 5–0; 71., 6–1; 74., 7–1; 76., 8–1)

A találkozó elején magához ragadta az irányítást a Lurkó csapata. Máté Levente előbb szabadrúgásból lőtt bombagólt majd átlövésből is eredményes tudott lenni. A harmadik találatot egy jobb oldalon felépített támadás során Boda Zétény szerezte, aki a hosszú sarokba talált be 14 méterről. A harmadik negyedben egyedül Mukics Mátyás volt eredményes, egy higgadt csel után a rövid felsőbe varrta a labdát. Az utolsó negyedre látszólag fáradni kezdtek a csapatok, ezáltal több volt a védelmi hiba is. A negyedet Horváth Dániel azonnal góllal kezdte egy egyéni akciót követően. A kapott gólunk abszolút elkerülhető volt, Katona Ábel lépett bele egy passzba közvetlenül a büntetőterület előtt, a labda előtte maradt és rögtön a kapusra vezethette a labdát, majd higgadtan gurította el az amúgy remek kapusteljesítményt nyújtó Németh Áron mellett. Ezt követően csapatunk nem állt le, hanem sorra vezette támadásait és Horváth Dániel 10 perc alatt még háromszor volt eredményes: kipattanó lövésből, egyéni akcióból és beadást követően születtek ezek.

A múlt heti kilengést követően ismét bátran, kezdeményezve kezdtük a mérkőzést. Labdakihozatalban pontosak voltunk, a pálya két szélén remekül bontottuk az ellenfelet. Labdaszerzésben megvolt a kellő agresszivitás, számtalan párharcból mi kerültünk ki győztesen, ez mind a srácok mentalitását dicséri. A héten tanultakat nagyrészt jól alkalmaztuk, de van még mit csiszolni rajta, ezen dolgozni fogunk. A srácokon hétről hétre látszik a fejlődés, élvezik, amit csinálnak és ez a legfontosabb