SC Sopron U19 – Lurkó UFC U19 5–1 (3–1)
Lurkó UFC U19:
Nagy Donát – Nagy Dominik (Szabó B., 46.), Kovács Á., Ágoston, Wágner – Varga T., Mesics-Leiner, Bujtás – Fábián (Horváth B., 46.), Döbör (Holtay, 46.), Makkos (Prógli, 46.). Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerző: Varga T. (12., 11-esből, 1–1)

A hét közepén balszerencsés módon engedte ki a kezéből a győzelmet a Lurkó UFC U19-es csapata, három napon belül pedig már a bajnoki címre is esélyes SC Sopron vendégeként léptek pályára a zöld-feketék. Hamar vezetéshez jutott a piros-fehér gárda, ám gyorsan sikerült egyenlítenünk is.  Mesics-Leiner Félix beívelt labdáját Makkos Máté vette át, belépve a 16-oson belülre buktatták, 11-es. A mészpöttyre letett labda mögé Varga Tamás állt és biztosan értékesítette a büntetőt, 1–1. Sajnos a mérkőzésen többet már nem találtunk be – ellenben a soproniak négyszer is. Komoly problémáink voltak a pontrúgások: szögletek és szabadrúgások elhárításával, a szünetre már kétgólos előnyben volt a hazai csapat. A fordulást követően tíz perc újfent betalált kétszer a Sopron, így könnyedén tartották otthon a három pontot.

Hasonlóan, mint az első fordulóban, most is öt gólt kaptunk a Soprontól. Amiért haragszom, az az, hogy három játékosom kivételével nem sokat tettünk hozzá a mérkőzéshez. Fegyelmezetlenek voltunk, és igazán bánt, hogy lélektelenül is futballoztunk, emellett hibát hibára halmoztunk. Ma a védelmünk is akadozott – olyan hibáink voltak, amiket az elmúlt hetekben nem követtek el. A középpálya és a csatársor nem tudott maradandót alkotni a támadószekcióban. A heti edzésmunka tükröződött a találkozón…

– értékelt Janzsó László a mérkőzés után.