Lurkó UFC U17 – Gyirmót SE Győr U17 2–5 (2–1)
Lurkó UFC U17: Mayer – Tancsics, Ilnicki, Csóri, Baldauf (Bódi, 85.), Rosta B. – Kovács N., Biró B., Kálócz – Berzlánovich, Bertha (Kovács F., 70.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Berzlánovich (39., 1–1; 45., 2–1)

A Kiemelt U17-es bajnokság Nyugati csoportjában immáron a 20. fordulót rendezték meg, a Lurkó UFC pedig a tabellaelső Gyirmótot fogadta. A 6. percben a vendégek jutottak előnyhöz, ám az első félidő hajrájában nem csak egyenlíteni tudtunk, hanem a vezetést is megszereztük! Bertha Marcival történő passzváltást követően lett 1–1, majd egy hasonló kiugratás után megszereztük az előnyt: mindkétszer Berzlánovich Máté volt eredményes.

Sajnos sokáig nem tartott ki az előny, mert hamar egyenlített a Gyirmót, sőt, az 54. percben pedig már ők vezettek 3–2-re. Volt lehetőségünk a gólszerzésre, a nagy helyzetünk azonban kimaradt, majd a hajrában egy átlövéssel kettőre nőtt a differencia, míg a legvégén újabb gólt rúgott a tabellaelső, így 5–2-re nyert.

Furcsa lehet, hogy dicsérem a srácokat, de úgy gondolom, hogy erőn felül teljesítettünk. Egyénileg egy nagyon jó képességű csapat volt a vendégünk. Ők kezdeményeztek, de a játékunkkal megleptük őket. Taktikailag a gyors hátrány ellenére jól teljesítettünk és a szünetre megfordítottuk az eredményt. 3-4 játékosom is jelzett sérülést – az alacsony létszám miatt nincsen lehetőség pihentetni őket. Javítottuk a hibáinkat csapatszinten, az egyéni döntések és a technikai hibák azonban megpecsételték a három pont sorsát. A tisztes helytállás ma is megvolt. Büszke vagyok a srácokra: a kitartásukat, az akaratukat és a szülői támogatását is köszönöm