DAC U15 – Lurkó UFC U15 0–4 (0–1)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Gudui, Andor, Lakner, Horváth Z. (Poór, 55.) – Horváth S. (Vert Zs., 41.), Varga N. – Babarcki (Rigó, 61.), Bertók (Tompa, 47.), Farkas B. – Gartner. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Gartner (34., 0–1), Bertók (42., 0–2), Farkas B. (46., 0–3), Tompa (56., 0–4)

A szombathelyiek három, a győriek két mérkőzéssel hangoltak a Regionális bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában a Felsőház negyedik fordulójára. A Lurkó UFC U15 (2009) az első félidőben is több helyzetet alakított ki, a vezetést pedig a 34. percben sikerült megszerezni. Egy bal oldali szögletre Gartner Raul robbant be és lőtt a kapu közepébe, 0–1.

A térfélcsere után felpörgettük a játékot és bő negyedóra alatt újabb három gólt szereztünk! A 42. percben egy bedobás után Babarcki Dominik vitte le a labdát az alapvonalig, felnézett, és pontosan passzolt középre, ahol Bergók Gergő érkezett és lőtt a kapu bal felébe, 0–2! A 46. percben a hazaiak szögletét követően megszereztük a labdát, és egy Gartner Raul–Farkas Bendegúz-összejátékot követően utóbbi szerzett gólt, 0–3. Az 56. percben is saját térfélen vettük el a játékszert a győriektől, Poór Botond–Gartner Raul–Tompa Ádám volt a labda útja: ez ezúttal csereként beszálló Tompa Ádi szép góljával pedig kialakítottuk a 4–0-s Lurkó-győzelmet!

Negyedik felsőházi meccsén negyedik győzelmét aratta a zöld-fekete csapat és 100%-os teljesítménnyel vezeti a tabellát Iszak Sándor együttese.

Álmosan kezdtünk, ez rá is nyomta az egész meccsre a bélyegét. Visszafogottan játszottunk, de végig mi irányítottunk. Voltak lehetőségek az első félidőben, míg több helyzet adódott előttünk a másodikban – teljesen megérdemelten győztünk. Nem a megfelelő fordulatszámon pörögtünk, azonban az eredménnyel így is elégedett vagyok