Lurkó UFC U16 – Főnix Gold U16 2–2 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Varga B. (Tizedes, 83.) – Szabó D. (Tancsics, 83.), Kiss L., Baldauf, Kovács N. (Kálócz, 83.) – Szabó K. (Bertha, 83.), Biró B. – Vér (Grádvohl, 61.) – Menzheliev (Haág, 46.), Berzlánovich (Ladányi, 83.), Szabó M. M. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (7., 1–0), Bertha (90., 2–2)

A Regionálius U16-os bajnokság Kiemelt csoportjának Nyugati szekciójában a 7. forduló zárómérkőzését játszott a Lurkó UFC és a székesfehérvári Főnix Gold. Remek letámadás után – presszingeltünk a meccs elejétől – labdát szereztünk a vendégek térfelén és Berzlánovich Máté kicselezte a védőjét, majd gyönyörűen tekert a hosszú felső sarokba, 1–0. Egy perc múlva egy oldalról belőtt labdát a saját kapunkba juttattunk – gyors gólváltás a meccs elején, így iksszel mehettünk szünetre.

A 60. percben egy 17 méteres szabadrúgás jutott a kapunkba, így átvették a vezetést a vendégek. Mi azonban nem adtuk fel. A cserék újabb lendületet adtak számunkra, és a 90. percben Bertha Marcell remekül lőtt a jobb felső sarokba – hasonlóan Berzlához – kialakítva a 2–2-es végeredményt!

Összességében elégedettek lehetünk a srácokkal. A mai teljesítményük példaértékű volt! Ezen felül a játékunk rendben volt: a futball mind a négy fázisában maximális produkciót nyújtottak a fiúk. Teljesen megérdemelten szereztünk egy pontot! A mutat játék boldoggá tett, sok jó teljesítményt láttam és igazi csapatmunka jellemzett bennünket

– fogalmazott Berning Adrián a mérkőzés után.