A Lurkó UFC U12-es (2011) csapata futsal tornán bizonyíthatott egy évvel idősebbek ellen. Egy mérkőzés 2X20 percig tartott. A csoportbeosztás rendkívül kiélezett mérkőzéseket hozott, a kilátogató szülők remek iramú mérkőzéseket láthattak. A szabályokhoz, labdához való gyors alkalmazkodás után rögtön kezdődtek is a mérkőzések. Először a Focisuli LE csapata ellen játszottunk, ahol már az első félidőben 4–1-re vezetni tudtunk, és már nem is engedtük ki az előnyt a kezünkből. A vége 5–2 lett, Máté Levente négyet vállalt magára, de betalált Horváth Dániel is. Második mérkőzésünkön a Kőszeg ellen játszottunk egy döntetlenszagú mérkőzést, ám Wilcsek Roland, Horváth Dániel és Bajzek Benedek góljaival végül 3–2-re győzni tudtunk. Az utolsó mérkőzésen a Bük csapata ellen játszottunk és nyertünk 4–3-ra, méghozzá 0–2-ről fordítva, így veretlenek maradtunk az első közös futsaltornánkon. A góljainkon Máté Levi (2), Bajzek Beni és Zsarnay Marcell osztoztak.

Gratulálni szeretnék a srácoknak! A szabályokat, mozgásokat nyilván még tanulni és szokni kell, de így elsőre mindenképp jó benyomást keltettek. Szoros mérkőzéseket játszottunk, a leszűkült méretek miatt több volt a kontakt, ami nem minden esetben kedvezett nekünk. Ezen felül tudtunk kerekedni, elszántsággal és hihetetlen győzni akarással pedig sikerült eldönteni mérkőzéseinket. Látszott rajtuk, hogy élvezik a játékot, ezúttal eredményesen tették mindezt. Ez volt az utolsó közös mozgásunk idén, úgy gondolom, mindannyian jó hangulatban indulhatunk a megérdemelt téli szünetre. Kívánok mindenkinek jó pihenést és kellemes ünnepeket

– nyilatkozta Orbán Dániel, aki ezen alkalommal a Németh Áron – Bajzek Benedek, Máté Levente, Nagy Vitéz Bendegúz, Süle Máté, Horváth Dániel, Zsarnay Marcell, Wilcsek Roland, Szabó Ádám, Horváth Noel összetételű kerettel dolgozhatott együtt.