A Regionális U14-es bajnokság Észak-nyugati csoportjában a ZTE, a Gyirmót, a Haladás VSE és az SC Sopron után az ötödik helyen zárt Berning Adrián együttese. A mieink 20 győzelem és 1 döntetlen mellett 7 alkalommal kaptak ki, a gólkülönbségünk imponáló, 129–49. Hazai környezetben 10-1-3, idegenben 10-0-4-es mérleget produkáltak a fiúk. Ősszel tizenegyet meccset játszottunk (7-1-3), míg január 31-től május 29-ig tizenhetet (13 győzelem, 4 vereség).

Edzőnk 23 fős kerettel dolgozhatott. Baldauf Zaláné a legtöbb játékperc – aki egyébként egyetlen meccsről sem hiányzott! – 2178-cal, őt Kiss Levente (1817) és Varga Mátyás (1811) követi. Nem sokkal maradt el mögöttük Biró Botond (1802), Szabó Máté Mihály (mindössze egy találkozón nem játszott; 1782 perc), Szakasics Péter (1718), Berzlánovich Máté (1666), Grádvohl Péter (ő is csak egyszer hiányzott; 1596 perc) és Tancsics Kornél (1509). Ezer perc fölött teljesített még Lajos Dávid (1332) és Házi Marcell (1172). A kapusok közül Varga Benedeké a legtöbb játékperc (978), majd Vert Bence jön (936), újabb hálóőrként Pfender Gergő (800), aztán Csupor Dominik (745), Soós-Nádor Sebestyén (481), Szabó Kevin (439), Szabó Bence (404), és a kapusok közül harmadikként Répcei Kristóf (396). Szemán János 359, Haág Benjámin 236, Kádár Kevin 195, Szabó Márk 162, Csóri Ádám pedig 40 percet szerepelt.

Két alkalommal kaptunk piros lapot (Lajos Dávid és Vert Bence). A sárgák gyűjtésében Lajos Dávid (5), Varga Mátyás (4) és Szakasics Péter (4) voltak a legaktívabbak. Kétszer sárgult be Házi Marcell, míg egyszer-egyszer Pfender Gergő, Biró Botond és Kádár Kevin.

A házi góllövőlistára 17-en (és egy öngólos) iratkoztak fel. A termelésből 38 találattal Berzlánovich Máté vette ki a részét, 28-ig jutott Szakasics Péter, 18-ig Varga Mátyás. Grádvohl Péter (10), Szabó Máté Mihály (9), Vert Bence (5), Biró Botond (4) a sorrend. Két gólig jutott Csupor Dominik, Kiss Levente, Baldauf Zalán, Soós-Nádor Sebestyén, Haág Benjámin, és Szabó Bence, míg egy találat fűződik Lajos Dávid, Szabó Márk, Szemán János és Kádár Kevin nevéhez.

A megyei bajnokságot 17 győzelemmel és 1 döntetlennel megnyerő együttesben is Baldauf Zalán szerepelt a legtöbbet (csak egy meccsről hiányozva; 1085 perc), majd Szabó Márk (1035) és Kiss Levente (986) következik. Varga Mátyás (980), Szabó Máté (782), Biró Botond (751), Grádvohl Péter (749), Tancsics Kornél (670), Házi Marcell (654), Csupor Dominik (509), Berzlánovich Máté (396), Szakasics Péter (350), Szemán János (280), Répcei Kristóf és Szabó Bence (210), Pfender Gergő (196), Szabó Kevin (175), Lajos Dávid (167), és Soós-Nádor Sebestyén (160) a további sorrend. Maximum két meccs összpercét töltötte a játéktéren Takács Máté és Vert Bence (140), Somogyi-Rezner Máté (105), Horváth Sámuel (70), Kádár Kevin (70), Iváncsics Bence (70), Geller Marcell (70), Paizs Péter (70), Csóri Ádám (70), Haág Benjámin (70), Varga Bálint (70), Szabó Krisztofer (70) és Rétközi Csaba (1).

Pfender Gergő egy piros lapot gyűjtött be, Baldauf Zalán két sárgát, Horváth Sámuel és Haág Benjámin pedig egy-egy figyelmeztetést.

Húsz játékos szerezte a 186 gólunkat. Varga Mátyás 49-et, Szabó Máté Mihály 24-et, Berzlánovich Máté 21-et, Biró Botond 19-et, Grádvohl Péter 18-at, Szakasics Péter 13-at, Csupor Dominik 10-et. Szabó Bence (6), Kiss Levente, Baldauf Zalán, Tancsics Kornél (5-5), Házi Marcell és Vert Bence (2-2), Takács Máté, Kádár Kevin, Haág Benjámin, Szabó Márk, Soós-Nádor Sebestyén, Szemán János és Lajos Dávid (1-1) a további sorrend.