Lurkó UFC U14 – Csornai SE U14 4–0 (2–0)
Lurkó UFC U14:
Szalai-Horváth (Gáspár, 63.) – Molnár G., Gudui, Rajtosics (Takács D., 64.), Andor – Vert, Varga N., Tompa – Farkas B. (Babarcki, 66.), Gartner, Bertók. Vezetőedző: Joó Bálint.
Gólszerzők: Gartner (12., 1–0; 51., 3–0), Farkas B. (37., 2–0), Varga N. (52., 4–0)

Mivel az előző hétvégén szabadnaposak voltak, így két hetes szünet után készülhettek újra bajnoki mérkőzésre Joó Bálint tanítványai.

Az első lehetőségek a mieink előtt adódtak, ám egészen a 12. percig kellett várni vezető találatunkig, amikor is Vert Zsolt ugratta ki remekül a védők között kilépő Gartner Rault, aki a kapus felett a kapuba lőve szerzett gyönyörű gólt.

Az első félidő vége előtt nem sokkal a bal szélen vezettünk remek támadást, ahonnan Bertók Gergő centerezett jól középre. A labda mindenki előtt elhaladva a hosszún érkező Farkas Bendegúzt találta meg, aki tanítani való módon lőtte ki a hosszú sarkot, 2–0!

Az 51. percben Farkas Bendegúz kapott remek labdát a jobb szélen, amivel Gartner Rault ugratta ki, aki a kapusra vezethette a labdát. Először még nem sikerült a kapuba találnia, ám a kipattanó labdára ő maga érkezett, ezúttal már nem hibázott, ezzel megszerezve önmaga második, csapatunk harmadik találatát.

Egy perccel később Varga Nimród szlalomozott végig egészen a kezdőkörtől a vendégek kapujáig, majd remek egyéni akciója végén saját maga vállalta magára a befejezést is,  megszerezve a negyedik hazai találatot.

A négy gól mellett is rengeteg lehetőséget sikerült kialakítani csapatunknak, több alkalommal is a lécen csattant a labda, emellett a sok helyzet mellé jó játék is párosult, így megérdemelten tartotta itthon a három pontot U14-es csapatunk.

A győzelmünk mellett annak örülök a legjobban, hogy a mai mérkőzésen visszaköszöntek az elmúlt hetekben gyakoroltak. Emellett jól alkalmazkodtunk a csúszós, vizes talajhoz is. Nem volt könnyű feltörnünk ellenfelünk remekül megszervezett védekezését. Már az első félidőben sem játszottunk rosszul, de úgy érzem, a második félidőben mutattuk meg az igazi arcunkat, igazi csapatként játszottunk. Kreatívan, szellemesen futballoztunk, szebbnél-szebb támadásokat vezettünk. Az egyetlen dolog, ami miatt hiányérzetem lehet a mai mérkőzésünk után, az a helyzetkihasználásunk. A négy találatunk mellett számtalan helyzetet kialakítottunk, több kapufát is rúgtunk. Külön pozitívum, hogy kapott gól nélkül zártuk a találkozót. Gratulálok a srácoknak! Hajrá, Lurkó

– nyilatkozta Joó Bálint a találkozót követően.