Lurkó UFC U16 – Pécsi VSK U16 4–0 (3–0)
Lurkó UFC U16:
Varga B. (Tizedes, 78.) – Szabó D. (Tancsics, 78.), Kiss L., Baldauf, Kovács N. – Szabó K. (Ladányi, 78.), Vér (Rosta, 78.), Szabó M. M. – Berzlánovich (Bertha, 78.), Menzhelieiev, Haág (Biró B., 78.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Vér (8., 1–0), Baldauf (18., 2–0; 26., 3–0), Menzhelieiev (85., 4–0)

A zöld-feketék egy, a baranyaiak három ponttal várták a Regionális U16-os bajnokság Kiemelt Nyugati-csoportjának szombathelyi találkozóját. A mieink kezdtek egyértelműen jobban: Vér Dávid 17 méterről bombagólt szerzett, megnyitva ezzel a Lurkó-gólcsapot. Az erős fejjátékáról tett tanúbizonyságot Baldauf Zalán: előbb egy szöglet után fejelt a kapuba, majd Szabó Kevin beadása után bólintott 11 méterről a hálóba. A szünet után sem álltunk vissza, ám ekkor egy-egy átlövésnél Varga Benedeknek is közbe kellett avatkoznia. A hajrában aztán megszereztük negyedik gólunkat. Igor Menzhelieiev remekül verte meg a védőjét és higgadtan passzolt a kapuba, kialakítva a 4–0-s végeredményt!

Úgy érzem, hogy összességében teljesen megérdemelten nyertünk. Már az első félidőben 3–0-ra vezettünk. Jó támadófocit mutatottunk be, rengeteg helyzetünk volt, a három gól mellett két kapufánk is volt. Láttam a srácokon, hogy dagadtak az önbizalomtól, nagyon akartak, akarták a sikert, hittek saját magunkban – ahogy én is bennünk. Fordulás után is betaláltunk, a kapunk pedig alig-alig forgott veszélyben. Jó volt az összhang, értékes három pontot tartottunk itthon, amit nagyon megérdemeltek a srácok

– mondta Berning Adrián a mérkőzést követően.