Kovács Dominik - Herczeg Adrián, Lipics Márk, Pusztai Gergő, ( Séllei Botond), Janzsó Bence, Réti Marcell, Hajmási Martin, ( Nemes Adrián), Balikó Márton, Füzik Bence, Németh Áron, ( Varga Tamás), Séfer Márk

Gólszerző : Séfer Márk

Janzsó László edző :

"Még nem volt egyszer sem, egyszerű mérkőzésünk Andráshida ellen.
Soha sem szerettem a védekezésre berendezkedett csapatokat és taktikát, épen ezért most is az volt a kérés a mérkőzés előtt hogy határozott gyors egész pályás letámadással lepjük meg az ellenfelünket.
Már az ellenfél térfelén megindított aktív labdaszerzés és abból pedig rövid ellentámadások az első 10-12 percben - ez volt a terv.
Mindezt egy-két játékosom jegyezte meg a kemény, agresszív ellenfélnek mondható csapat ellen.
A negyedik percben Séfer Márk EGYÉNI letámadásának,és harciasságának köszönhetően sikerült is megszereznünk a vezetést.
Ezt követően kellett volna még pár percig további nyomás alá helyezni az ellenfelet.
Ehelyett vártuk a mérkőzés végét, ami még igen messze volt, de több mint nyolcvan perc múlva bekövetkezett. Közben kaptunk két gólt az első játékrész végén.
Majd a második félidőben a megszokottak szerint helyzet-helyzet hátán!
A végén pedig a pontok száma nulla!"

U17-es bajnoki mérkőzés

Andráshida SC - Lurkó UFC 1:0 (0:0)

Kovács Dominik - Kiss Levente, Pásztor Larion, (Bögöly Barnabás), Bognár Martin, Németh Barnabás, Belső Bence, Tóth István, Péter Dominik, Kopácsi Barnabás, Tóth krisztián, Knizs Olivér

Seper Ákos edző :

"Fájó vereség Andráshidán. Felforgatott csapattal utaztunk Zalába, betegség, sérülés miatt hét kezdőjátékosomra nem számíthattam ezen a mérkőzésen.

Még így is végig uraltuk a találkozót, jobban futballoztunk ellenfelünknél, de a ziccereink kimaradtak és ahogy ilyenkor lenni szokott az andráshidai csapat kettő helyzetéből egyet gólra váltott, meg is nyerte a mérkőzést.

Nem tudok haragudni a srácokra, mert mentek előre tették a dolgukat, de sajnos a szerencse is elpártolt tőlünk.

Bosszantó volt, hogy pár hazai játékos el is hitte, hogy jobb csapat az övék mint a miénk, olyan jelenetek zajlottak le a mérkőzés után az öltözőépületben, amelyek nem futballpályára valók, sőt sehova sem!!!

Ezeket a dolgokat nem felejtjük el és tavasszal a visszavágón meg lesznek büntetve érte, legalábbis a futballpályán szeretnénk nemes bosszút állni a három pont megszerzésével."