Összeállítás :

Kovács Áron,- Vigh Botond, Szabó Lajos, Nagy Zsombor, Kovács Ákos (Pintér Levente),- Varga Máté, Tóth Bence, Lang Barnabás, - Biró Botond, Holtay Benjamin (1), Szemes Bálint

Gólszerzők : Holtay Benjámin, Szabó Lajos

Nagy Krisztián edző :

Igyekeztünk kontrajátékot játszani, bár a teljes igazság az, hogy az első félidőben túlságosan is be szorultunk a saját térfelünkre. Több esetben is egy az utolsó pillanatban közbenyúló láb vagy éppen kapusunk és cinkostársa a szerencse mentet meg minket a kapott góltól. Az 56. percben szinte a semmiből született vezető találatunk, amit azonban az M4 Sport is szívesen ismételne. A 10 perc múlva érkező egyenlítő találat suhintására megráztuk magunkat. A fiúk küzdőszelleme kézzel fogható volt a pályán, amit második találatunk -Szabó Laló szabadrúgás gólja – tovább fokozott. A győzelem megtartása iránti vágy több játékosból is rejtett tartalékokat csalt elő, így küzdve, csúszva-mászva sikerült Kanizsáról 3 pontot rabolni.  A több mint izgalmas végjátékban a hazaiak keménysége nem került kellő képen díjazásra, ennek köszönhetően sajnos sérüléssel zártuk a mérkőzést. Így a Gyirmót elleni elmaradt találkozónkat sérülttel, eltiltással, de annál nagyobb bizonyítási vággyal várjuk.

U15-ös bajnoki mérkőzés

FC Nagykanizsa - Lurkó UFC 2:0 (1:0)

Bögöly Barnabás - Németh Barnabás, Vert Tamás, Muzsi Boján, Horváth Botond, Varga Dániel, Csiszár Márk, Belső Bence,

(Pataki András), Lórántfy Barnabás, Rózsa Dominik, Kopácsi Barnabás, (Tóth Krisztián)

Seper Ákos edző:

"Nem várt vereség Kanizsán.

Csapatunk futballra alkalmatlan pályán, HAZAI játékvezetés mellett 2-0 ás vereséget szenvedett.

A bíró sporttárs olyan tizeneggyest fújt be ellenünk, amin az ellenfél játékosa is meglepődött...