Lurkó UFC U15 – Siófoki Bányász SE U15 4–0 (2–0)
Lurkó UFC U15:
Pfender – Tancsics (Szabó D., 69.), Kiss L., Házi, Baldauf – Bíró, Varga M. (Szabó B., 69.), Szakasics – Berzlánovich (Szemán, 69.), Szabó M. (Kádár, 60.), Csonka (Grádvohl, 52.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Szabó M. (8., 1–0), Berzlánovich (37., 2–0; 41., 3–0), Grádvohl (77., 4–0)

Az új bajnoki rendszer első mérkőzésén a Siófok látogatott Szombathelyre. A mieink nekiestek ellenfelüknek és egy kiugratás után – Szabó Máté a jobbösszekötő helyéről indult be üres területre –, remekül vette át a labdát, és a kimozduló kapus mellett a hálóba lőtt, 1–0. Az első félidő hajrájában szép góllal növeltük előnyünket: Szabó Máté oldalán egy bontást sikerült kivitelezni, rávittük a labdát a rendezetlen védelemre, és a centerezést követően a hosszún érkező Berzlánovich Máté passzolt a kapuba, 2–0. A fordulást követően hamar három lett közte: Berzlánovich Máté az ügyetlenkedő védők között lépett ki, és szerezte meg önmaga második, csapat harmadik találatát. A meccs végén Szakasics Péter szabadrúgása után lepattanó labdára Grádvohl Péter reagált a leggyorsabban, és a rövid felsőbe lőtt, kialakítva a 4–0-s végeredményt.  Berning Adrián és Kálócz Zsolt együttese megérdemelten nyerte meg mérkőzést ilyen arányban is.

Nagyon vártuk a bajnoki rajtot – úgy érzem, sikeresen zárult a felkészülésünk. Jó felfogással ugrottunk neki a meccsnek, koncentráltak voltunk, nagy hőfokon égtünk. Kontrolláltuk a találkozót, középpályán főleg, de máshol is agresszívak voltunk. Kreatívan futballoztunk, sok kapuralövésünk volt. Helyzete volt – kettő is – a Siófoknak, de ezeket megúsztuk. Félidőben mondtam a srácoknak, hogy a 2–0 lehet veszélyes is, kértem, hogy határozottan, önbizalommal telten játsszunk továbbra is. Kértem a védelem további koncentráltságát. Kihasználtuk, hogy a Siófok bealudt, 3–0 után talán egy kicsit fel is adták. A mi játékunk is visszaesett valamelyest, de egy szabadrúgás után újabb gólt szereztünk. Dicséret illeti a srácokat, kértem őket, próbáljuk meg megtartani a felfogásunkat, és a magunk között megbeszélt célunkat ezáltal elérhetjük. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a három bajnoki ponthoz

– mondta Berning Adrián a találkozó után.