Lurkó UFC U14 – DAC U14 4–2 (2–1)
Lurkó UFC U14: Répcei – Andor, Somogyi-Rezner, Csóri, Kovács F. – Vecsera, Polgár, Geller – Varga B., Tóth A. (Rétközi Cs., 79.), Takács M. (Molnár G., 75.). Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Csóri (25., 1–1), Geller (39., 2–1), Tóth A. (45., 3–1; 72., 4–2)

A születésnapját ma ünnepli Nagy Krisztián remek ajándékot kapott tanítványaitól, hiszen a bajnoki rajton a Lurkó UFC U14 (2008) 4–2-re legyőzte a győr-nádorvárosi ellenfelét. Hiába kezdtek jobban a mieink, egy kontrából a vendégek jutottak előnyhöz. Ez még jobb teljesítményre sarkallta a mieinket, és a 25. percben egy középen vitt akció során Csóri Ádám centerpozícióban verekedte ki magának a lövőhelyzetet és higgadtan lőtt a kapuba. Az első félidő hajrájában Geller Marcell nagyszerűen lőtt a felső léc alá, így a szünetre már mi mehettünk előnnyel (2–1). Hamar kettő lett közte, ugyanis egy kisszöglet-variációt követőn Tóth Attila szerezte meg első Lurkós-gólját. Erre még válaszoltak a vendégek, ám a hajrához közeledve egy újabb tökéletes sarokrúgásra remekül érkezett Tóth Attila, és szép mozdulattal fejelt a hálóba, kialakítva a 4–2-es végeredményt.

Nem is alakulhatott volna jobban, minthogy a 45. születésnapomon felköszöntenek a fiúk ezzel a győzelemmel. Nem volt könnyű kiharcolni a három pontot – elég vehemensen kezdtünk, az első forduló hevével mentünk neki az ellenfélnek. A kapujuk előtt voltunk, de a befejezésekbe mindig hiba csúszott. Meddő volt a fölényünk. A futball törvénye büntetett: egy kontrából ők szereztek vezetést – erre mi még jobban összekaptuk magunkat, és megfordítottuk az állást. Szünetben kértem, hogy nyugodjunk meg. Törekedtek a srácok az utasítások végrehajtására, és le is higgadtunk – a második félidő már a miénk volt. Szép támadásaink voltak, működtek a begyakorolt figuráink, főleg sarokrúgásból. 3–1-nél újabb kontragólt kaptunk – erre jobban kell figyelnünk, és a következő meccsig – a Sopron ellen biztos még nehezebb találkozóra számíthatunk – ezeket ki kell javítanunk! Ezúton is köszönöm Joó Bálint kollégám és a 2009-esek segítségét, Andor Pisti remekül játszott ma, csapatunk egyik legjobb volt