Lurkó UFC U16 – Üstökös FC Győr U16 3–1 (2–1)
Lurkó UFC U16: Varga B. – Hütter, Ilnicki, Révész, Horváht D. – Kovács F. (Karáth, 86.), Polgár B. (Répcei, 86.), Csóri (Varga N., 74.) – Németh B. (Porkoláb, 46.), Végh (Nyőgéri, 76.), Bódi. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerző: Polgár B. (4., 1–0), Horváth D. (30., 2–1), Végh (59., 3–1)

A Regionális U16-os bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában a felsőházi 11. forduló szerepel a hét programjában. A zöld-feketék az Üstökös FC Győrt fogadták: ebben a naptári évben még nem sikerült nyernünk ellenünk, hiszen egy iksz és egy vereség a mérlegünk.

Mi szereztük meg a vezetést: a 4. percben egy mélységi passzt remekül vett át Polgár Bálint, megverte az emberét és kirúgta a hosszú sarkot, 1–0. A 27. percben egyenlített az Üstökös: egy szabadrúgás a kapura tett labdát bravúrral ütötte ki Varga Benedek, ám nem tudtunk tisztázni, és egy fejesből betaláltak a győriek. Nem maradt sokáig iksz! Félóra elteltével egy szöglet után a legurított labdát Horváth Dávid átvette, megigazította és 25 méterről óriási gólt ragasztott a felsőbe, 2–1!

Szűk egy óra elteltével eldöntöttük a három pont sorsát: Végh Máté kapott egy labdát, lefordult a védőjéről és a rárontó kapus mellett elpöckölte a labdát, 3–1. Kidolgozott helyzete továbbra sem volt a vendégeknek, így fontos találkozón diadalmaskodott az U16-os (2008) korosztályunk. A győzelemmel az Üstökössel szemben a Lurkó UFC előnye már 9 pont – összesen még négy meccse van hátra a zöld-feketéknek.

Tudtuk, hogy mire számíthatunk az Üstököstől. Az első félóra erre is ment rá, sok volt a kemény belépő. Mi építettük a játékot, ők előrevágott labdákkal operáltak. A szünet után mi aztán kizárólag a játékra koncentráltunk. Kiemeltem kértem, hogy a srácok a tabellát ne nézegessék, a lényeg, hogy magunkat építsük hétről hétre és meccsről meccsre. Amikor fegyelmezetten játszunk, annak megvolt és meg is lesz az eredménye! Értékes három pontot szereztünk talán a bajnokság legkellemetlenebb ellenfelével szemben