Csornai SE U19 – Lurkó UFC U19 3–1 (2–1)
Lurkó UFC U19.: Kovács D. (Kiss B., 87.) – Balikó, Kiss L., Lipics, Nemes – Séfer – Járfás (Janzsó, 81.), Séllei (Horváth B., 67.), Pusztai, Ágoston (Hajmási, 46.) – Bakos (Németh R., 87.). Edző: Janzsó László.
Gólszerző: Bakos (18., 1–1)

A Regionális Bajnokság Észak-nyugati csoportjának 21. fordulójából elmaradt találkozót pótoltak ma Csornán, ahol nagyon hamar hátrányba kerültek a szombathelyiek. Ez azonban nem jelentette azt, hogy megijedt volna a csapatunk: igyekeztünk futballozni és a ránk jellemző játékot mutatni. A 18. percben ennek meg is lett az eredménye, Bakos Bence révén – aki az elmúlt négy meccsen már hat gólnál jár – egyenlítettünk. Sajnos a félidő legvégén figyelmetlenek voltunk, így a csornaiak mehettek szünetre előnnyel. A szünetben kényszerűségből cseréltünk: Ágoston Roland bokája megsérült, helyére Hajmási Martin érkezett. A második félidőben hajtottunk az egyenlítésért, Bakos és Pusztai agilisak voltak. Helyenként jól játszottunk, de csapatszinten kevés volt a kiemelkedők produkciója. Még az utolsó percekben is az egyenlítésért harcoltunk, ám a CSSE egy kontrával lezárta a találkozót, és 3–1-re győztek.

Annak ellenére, hogy az első félidő rendben volt, a mai napon vereséget szenvedtünk. Úgy érzem, Pusztai Gergő 2-3 helyzeténél is túl önzetlen volt, lehet, hogy ha felvállalja a lövést, akkor más eredmény születik ma – mondom ezt úgy, hogy ő volt ma az egyik legjobbunk. Sokat birtokoltuk a labdát, és rendkívül bosszantó, hogy a hazaiak háromszor jöttek el a kapunkig és ebből három gólt kaptunk. Két nagy belső védelmi hiba után kaptuk az első két gólt, míg a hosszabbításban hajtottunk az ikszért, ám egy kontra után megint a hazaiak találtak be. Volt, aki nagyon akart ma, és volt, aki kritikán aluli teljesítményt nyújtott – pedig ma – nem megbántva őket – egy gyenge ellenféltől kaptunk ki. Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, nem tettük, így vereség lett a vége

– nyilatkozott Janzsó László a találkozót követően.