Lurkó UFC U14 – Pápai ELC U14 8–0 (4–0)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Győrvári, Sánta (Nagy B., 55.) – Guba (Bozzai, 48.), Gombos – Polgár Á. (Rajtosics, 48.), Pék (Pencz, 48.), Kraller – Szalay B. (Kiss Z., 55.). Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Takács D. (23., 1–0), Polgár Á. (25., 2–0), Szalay B. (34., 3–0), Gombos (37., 4–0; 80., 8–0), Kraller (57., 5–0), Rajtosics (59., 6–0), Bozzai (62., 7–0)

A Regionális Alap-bajnokság Északnyugati csoportjának Felsőházában már a 9. fordulót rendezik meg ezen a héten. A Farkas Gábor vezette Lurkó UFC U14 (2010) a Pápai ELC együttesét fogadta. Idegenben 3–1-re sikerült győzni még februárban, és a tabella alapján is a zöld-feketék voltak az esélyesek.

Ennek megfelelően is futballoztak a srácok. Az első félidő közepétől a fölény pedig gólokban is megmutatkozott, a szünetre már 4–0 volt ide. A játék képe semmit nem változott a térfélcsere után sem: szép akciógólokat szereztünk, emellett többször a kapufa is kisegítette a vendégeket. A mieink teljesen megérdemelten győztek ilyen különbséggel is.

Végre azt láttam a csapatomtól, ami valójában bennük van. Megmutatták oroszlánkörmeiket, megmutatták, hogy akkor is tudnak focizni, amikor az ellenfél lezárja a területeket. Együtt szereztek labdát, együtt védekeztek, együtt támadtak. Mindig jó helyen szereztük meg a labdákat, szűken futballoztunk – azt láttam, amit egy edző mindig is szeretne! Jó volt hallani őket, hogy miképpen is kommunikálnak egymással – ezek azok az információk voltak, amiket edzésen megtanultak, mint egy leckét, úgy mondták fel – ezért is sikerült úgy ez a mérkőzés, ahogy szerettük volna. Sebességben és akaratban is „haraptunk”, a motiváció tökéletes szinten volt, a helyzetkihasználásban is előre tudtunk lépni