Kőszegi Lóránt FC U15 – Lurkó UFC U15 1–6 (0–1)
Lurkó UFC U15:
Répcei – Ulrich (Somogyi-Rezner, 59.), Ilnicki, Csóri, Kovács F. – Kálócz, Nyőgéri (Németh B., 41.), Tóth A. – Polgár, Gartner (Horváth S., 41.), Varga B. (Tompa, 41.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Tóth A. (32., 0–1; 49., 0–3; 77., 1–6), Kálócz (45., 11-esből, 0–2), Csóri (70., 1–4), Polgár (75., 1–5)

Fogadkozott a Lurkó UFC U15-ös (2008) csapata, hogy a múlt heti, Hévíz elleni vereséget ma ki fogják javítani – ennek ellenére a meccs első félórájában nagyon idegesen futballoztunk. Aztán a 32. percben Tóth Attila szabadrúgása szerencsésen a kapuba került, ezzel előnybe kerültek a zöld-feketék. A szünetet követően nem sokkal Kálócz Dávid értékesített egy jogos büntetőt, majd Tóth Attila egy rossz kapuskirúgást 20 méterről bombázott vissza, megszerezve saját maga második, csapata harmadik gólját – ezzel a 49. percre a lényegi kérdések el is dőltek. A kőszegiek azonban nem adtak fel: egy 20 méteres szabadrúgást precízen juttattak a kapunkba, így 20 perccel a vége előtt feljöttek két gólra. Azonban a hajrá a miénknek bizonyult. Csóri Ádám is megmutatta, hogy az ő műfaja a szabadrúgás-lövés is (1–4). Aztán egy kőszegi szögletet Lurkó-kontra követett: Polgár Bálint kicselezett három védőt is és elfektette a kapust, 1–5. A 77. percben pedig egy remek indítás után Tóth Attila is higgadtan értékesítette a ziccert, így ő mesterhármast ért el, a Lurkó UFC pedig 6–1-re nyert a megyei rivális otthonában.

A mérkőzés végkimenetele nem volt kétséges, ennek ellenére nem volt ez egy egyszerű találkozó, ugyanis a saját dolgunkat nehezítettük meg. Görcsösek voltunk, túlságosan az első gólra koncentráltuk. Nem találtuk a szélső gyors játékosainkat. Tengelyben tuszkoltuk a labdát. Kellett Tóth Attila szerencsés szabadrúgása, azonba még a góltól sem nyugodtunk meg. A Kőszeg kontrákra rendezkedett be. Jókor jött a pihenő, kicsit tudtam a gyerekek lelkére hatni. Türelmesebbek voltunk, járattuk a labdát, megtaláltuk a szélsőinket és átlövésekig is eljutottunk, háromgólos előnyt építettünk fel. Összességében azért a minőségi játék hiányzott, akadozott a kisjáték, hiányoztak az igazi kijátszott helyzetek, de győztünk, méghozzá hat gólt szerezve. Igazán motiváltan várjuk a tabellaelső Ajka elleni jövő heti mérkőzést