Sárvár FC U13 – Lurkó UFC U13 5–4 (0–1, 2–2, 1–0, 2–1)
Lurkó UFC U13:
Palatin Tamás – Nagy Vitéz Bendegúz, Máté Levente, Pék Zalán, Takács Dominik, Sántha Zalán, Pencz Milán, Polgár Ádám, Rajtosics Hunor. Cserék: Horváth Dániel, Kiss Barnabás, Wilcsek Roland. Vezetőedző: Pál Gergely.
Gólszerzők: Rajtosics Hunor (19., 0–1; 36., 1–2; 38., 1–3), Horváth Dániel (79., 5–4)

A Regionális U13-as bajnokság Nyugati-csoportjában már a 4. fordulót rendezik meg ezen a héten: a Lurkó UFC Sárvárra látogatott. Az első negyed végén Rajtosics Hunor találatával a vezetést is sikerült megszerezni, ám a következő 20 perc elején egyenlítettek a zöld-fehérek. Ennek a negyednek a hajrájában gólparádét rendeztek a csapatok: Rajotosics Huni még kétszer beköszönt, ám volt válaszuk a fürdővárosiaknak is, így 3–2-es előnnyel mehettünk hosszabb szünetre.

Ez nem tett jót nekünk. A harmadik etap elején megint gól kaptunk – és ebben a periódusban nem is tudtunk betalálni. A záró felvonásban aztán két góllal, 5–3-ra meglépett az SFC, amin még tudtunk kozmetikázni Horváth Dániel révén, ám az egyenlítést már nem jött össze. A nagyon sok kihagyott helyzet, és a hátul elkövetett hibák miatt nem tudott ma pontot sem szerezni az U13-as (2010) együttesünk.

Ezen a mérkőzésen magunkat vertük meg. Védekezésben a csapat- és egyéni hibáinkat ki tudta használni az ellenfelünk, „könnyű” gólokkal ajándékoztuk meg őket. Például a negyedik bekapott gólnál mi végeztünk el partdobást az ellenfél térfelén. A középre bedobott labdát lefülelték és pillanatok alatt elértek a kapunkig. Nyomás alatt nehézkesen tudtuk megoldani a labdakihozatalt, többször belehibáztunk. A kapunkhoz közel eladott labdákból azonnal gólhelyzeteket alakítottak ki a sárváriak. Ha sikerült feljátszanunk a labdát a középpályára onnét már tudtunk kreatívan focizni. Szép gólokat szereztünk, tetszetős akciókat vezettünk, de rengeteg helyzetet el is puskáztunk. A játék sok elemében kell javulnunk, de legfőképpen az edzések látogatásában. Gyakorolni kell, mert anélkül nem tudunk fejlődni, de megfelelő létszám nélkül nehéz lesz. Remélem, hogy az elkövetkezendő időszakban mindenki át érzi ennek a jelentőségét! Fel a fejjel srácok, dolgozzunk tovább, hogy közösen fejlődve szép sikereket érjünk el! Köszönöm szépen az U12 korosztály játékosainak, hogy számíthattam rájuk a mérkőzésen! Gratulálok a Sárvár FC-nek a győzelemhez! Hajrá, Lurkó