FC Nagykanizsa U17 – Lurkó UFC U17 1–4 (1–2)
Lurkó UFC U17:
Nagy D. – Szabó B., Mesics-Leiner, Kevy, Könye (Verebélyi, 68.) – Varga M. (Ujhelyi, 81.), Hajba, Kolozsvári – Szár (Molnár M., 68.), Késmárki (Simon M., 46.), Szalóki-Varsányi (Dénes, 63.). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Szalóki-Varsányi (4., 11-esből, 0–1), Hajba (44., 1–2; 55., 1–3), Kolozsvári (60., 1–4)

Az FC Nagykanizsa és a Lurkó UFC is egy-egy győzelemmel, illetve vereséggel várták a Regionális U17-es bajnokság nyugati szekciójának A-csoportos mérkőzését. Mi kezdtünk jobban! Szalóki-Varsányi jókor volt jó helyen: tökéletes ütemben csapott le egy röviden haza passzolt labdára, a hazai kapus elkésett és eltarolta támadónkat, 11-es! A sértett magabiztos ítélet-végrehajtónak bizonyult, 0–1. A gól ellenére kényelmes tempóban kezdődött a mérkőzés, az első 15 percben el is pattogott a labda a felektől. Mezőnyjáték folyt ezután és a Nagykanizsa sokat tett az egyenlítésért, aminek egy átlövésből meg is lett az eredménye. A félidő vége előtt Hajba indult jó ütemben egy mélységi labdára és szemfüles gólt szerzett, pont a legjobbkor, így a szünetre egygólos előnnyel mehettünk.

A második félidőben mezőnyfölénybe kerültünk, és rövid idő alatt két gólt is szereztünk, mellyel 4–1 re módosult az eredmény, így újabb idegenbeli győzelmet arattunk.

A meccs eredményét tekintve jól indult számunkra, ám ennél koncentráltabb és fegyelmezettebb játékra van szükségünk, ugyanis sok volt a technikai hiba. Mégis előnnyel mehettünk szünetre. A fordulás után olyan tempót diktáltunk, ami újabb gólokban mutatkozott meg, lényegében egy óra elteltével eldőlt a három pont sorsa. Ezután cserejátékosaink voltak aktívak, és alakítottak ki több gólhelyzetet, de sajnos ezeket nem sikerült értékesíteni. A Nagykanizsa egy nagyon szimpatikusan futballozó csapat, sok sikert kívánok nekik a továbbiakban