Magnetic Andráshida TE U19 – Lurkó UFC U19 1–2 (0–2)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T., Várnai, Szabó B., Neubauer (Zsirai-Kiss, 69.) – Nagy B. – Nagy D. (Hajba, 46.), Makkos, Berzlánovich (Holtay, 60.), Kovács N. (Biró B., 60.) – Katona (Kacsó, 60.). Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Katona (15., 0–1), Nagy D. (40., 0–2)

A nyolcadik forduló nyitómeccsére utazott Andráshidára a Lurkó UFC U19 (2005-2006): a mieink így három nap alatt mindkét hidai együttessel megmérkőztek.

Az első negyedóra végén előnybe kerültünk: egy bal oldali támadás végén Kovács Nimród pontos beadását a hosszú oldalon Katona Zoltán finoman emelte át a védőjén és a kapuson is, 0–1. Rendkívüli gól volt! Az első félidőben mutatott fölényünk újabb gólt eredményezet. Makkos Máté külsővel tette át a labdát a jobb oldalra, amivel Nagy Dominik lépett be a 16-oson belülre és a hosszú sarokba belsőzött, 0–2.

A helyzetek előttünk adódtak sokáig a térfélcsere után is, azonban a 76. percben szépítettek az andráshidaiak. Az utolsó tíz percben mindent elkövettek a hazaiak az egyenlítés érdekében, ám a védelem – Németh Hunorral az élén – stabilan állt a lábán, így 2–1-es győzelmet arattak a zöld-feketék. Nyolcadik mérkőzésén az ötödik győzelmét aratta a Lurkó UFC U19 (2005-2006).

Ma is komolyan vettük az ellenfelünket, viszont a három pont megszerzése érdekében léptünk fel. Voltak helyzeteink az első negyedórában is, aztán később már be is tudtunk találni. Nagy százalékban mi uraltuk a mérkőzést, irányítottunk, emellett, amikor kellett, jól védekeztünk. A srácok megdolgoztak a sikerért! Többször is változtattunk ma, 2–1 után talán egy picit „meleg” lett a vége, de ezt biztos, csak a 2-3 fokos hideg miatt éreztem így… Megérdemelten győztünk! Lesz erősebb ellenfelünk is a bajnokságban, de mi hétről-hétre fejlődünk, úgy érzem, hogy összekovácsolódtunk. Büszke lehetek a csapatomra, ma is fegyelmezettek voltunk