Foci FC Sárvár U14 – Lurkó UFC U14 0–9 (0–4)
Lurkó UFC U14.:
Szabó Márk – Baldauf, Kiss L., Csupor (Biró B., 36.) – Szemán, Szabó K. – Szakasics (Grádvohl, 36.), Varga M., Szabó Máté (Szabó B., 36.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Szakasics (2., 0–1; 29., 0–4), Varga M. (20., 0–2; 31., 0–5; 52., 0–6; 60., 0–7), Kiss L. (26., 0–3), Grádvohl (68., 0–8), Szabó B. (68., 0–9)

A Vas megyei U14-es bajnokság Sárvári-csoportjának 15. fordulójában Sitkén szerepelt a Foci FC Sárvár vendégeként a Lurkó UFC U14. A mieink hamar megszerezték a vezetést, és négygólos előnyt építettek fel a szünetre. Szünetet követően sem változott a játék képe, a zöld-feketék végül kilenc találattal győztek. A "clean sheet"-hez Szabó Márknak is hozzá kellett járulnia, ugyanis hétgólos előnyünknél ziccerben vezették rá a labdát, de kapusunk hárított.

Varga Mátyás négy szerzett gólja azt jelenti, hogy immáron 39-nél tart, amivel a bajnoki góllövőlista élére ugrott.

A mai mérkőzésen nagyon jó felfogásban léptünk pályára. Mindenki kellően tette a dolgát: a hozzáállásuk rendben volt, nem úgy, mint a múlt heti celldömölki és sárvári mérkőzésen. Utóbbiaknál úgy éreztem, könnyelműek voltunk. A sorozatos sikerek után leültünk. Most azonban ezt sikerült rengeteg kommunikációval rendbe tennünk. Nem a tudásunkkal vagy a képességeinkkel van gond, hanem fejben kellett frissítenünk. Készülünk az Üstökös elleni bajnokira, gratulálok a mai győzelemhez a tanítványaimnak

–  mondta Berning Adrián a találkozót követően.