Hévíz SK U12 – Lurkó UFC U12 1–4 (0–2)
Lurkó UFC U12.:
Gartner – Andor, Tompa, Lakner – Svób, Sági, Karvalics, Varga N. – Alasz. Edző: Kálócz Zsolt.
Gólszerzők: Varga N. (20., 0–1), Karvalics (22., 0–2; 60., 1–4), Alasz (50., 0–3)

A Kiemelt U12-es bajnokság Észak-Nyugati Csoportjának 10. fordulójában Hévízre utazott a három pont megszerzésének reményében a Lurkó. A mieink nagyon régen, még az első körben nyertek. Ezen a meccsen azonban nem volt kérdés. Az első félidő 20. percében megszereztük a vezetést, majd a gólra újabb gólt lőttünk. Tíz perccel a vége előtt eldőlt a találkozó: ezek után szépítettek a hazaiak, de a slusszpoén ismét a szombathelyi lányoké-fiúké volt, így a Lurkó 4–1-re győzött a fürdővárosban.

A mérkőzésre betegségek miatt felforgatott csapattal, és csere nélkül álltunk ki. Minden játékos kitette a lelkét-szívét, jól járattuk a labdát. Tetszetős támadásokat vezettünk, míg a védelmünk rendre megakadályozta a hazaiak támadásait. Gratulálok az egész csapatnak