Lurkó UFC U12 – Pápai ELC U12 6–0 (0–0, 1–0, 1–0, 4–0)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Boda Zétény, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Máté Levente, Horváth Dániel – Mukics Mátyás, Zsarnay Marcell, Wilcsek Roland. Cserék: Süle Máté, Kiss Barnabás. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics (33., 1–0; 65., 3–0), Máté (54., 2–0), Horváth D. (69., 4–0; 74., 5–0), Zsarnay (80., 6–0)

A mieink győzelemmel kezdték a bajnokságot, míg a pápaiak hazai pályán kikaptak. Orbán Dániel együttese végig nagy fölényben játszott: a 6 gól mellett 12 (!) kapufáig is jutottak a srácok.

Bő félóra elteltével Mukics egy szélre kijátszott labda után kilőtte a hosszú felső sarkot, ezzel szereztük meg a vezetést. Az 54. percben Máté Levi szabadrúgásból talált be, 2–0. Ezek után még nagyobb fölénybe kerültünk: Mukics előbb egy csellel két védőt elfektetve, higgadtan passzolt a hosszú alsó sarokba, míg Horváth Dani egyéni akciót követően volt eredményes. Dani megmutatta, hogy ő is tud szabadrúgásgólt szerezni, míg zárásként Zsarnay Marci elé került a labda egy szépen felépített támadás során, és egy csel után a hosszú alsóba lőtt, kialakítva a 6–0-s végeredményt.

Az első negyedben csak helyzeteink voltak, gólt nem sikerült szereznünk. Viszont a második felvonásban még nagyobb erőket mozgósítottunk és meg is született az első találatunk. A harmadik etapban már teljesen az ellenfelünk fölé kerekedtünk és át sem engedtünk őket térfelünkre, így megérdemelten győztünk. Úgy gondolom az első negyedben hozzá kellett szoknunk az extrán csúszós műfüves talajhoz, a találkozó során ugyanis végig esett az eső. Amint megbarátkoztunk a körülményekkel, pontosabbak lettek a passzaink és indításaink, melyek által könnyedebbé vált a játékunk és sorban tudtunk helyzeteket kialakítani. Sok labdát szereztünk az ellenfél térfelén és a mérkőzés hátralévő részében már helyzeteinket is nagyobb százalékkal használtuk ki. Külön öröm, hogy második bajnoki mérkőzésünket is kapott gól nélkül tudtuk lehozni. A mai teljesítményért és az elmúlt hetekben végzett edzésmunkáért is nagy dicséret illeti az egész csapatot