Lurkó UFC U12 – Balatonfüredi USC 6–0 (0–0, 3–0, 0–0, 3–0)
Lurkó UFC U12:
Németh Á. – Nagy V., Horváth N., Bajzek – Boda, Máté – Süle, Horváth D., Zsarnay. Cserék: Barta N., Barta Á., Wilcsek, Mukics, Szabó Á., Horváth B. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics (23., 1–0; 63., 4–0; 75., 6–0), Máté (25., 2–0), Wilcsek (38., 3–0), Horváth D. (68., 5–0)

Ragyogó napsütésben fogadtuk a Balatonfüred korosztályos csapatát. Magunkhoz ragadtuk az irányítást már a mérkőzés elején, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, ziccereket. Ezekből ma sokat kihagytunk… Az első negyed gól nélkül zárult, ám a második negyedben támadásainkhoz már pontos befejezések is párosultak. Máté Levi remek kiugratását követően Mukics Mátyás szerezte meg az első gólt. Két perccel később Máté Levente talált a kapuba szabadrúgásból. A negyed harmadik gólját Wilcsek Roli szerezte egy lapos átlövésből, mely a hosszú kapufáról befelé pattant. A harmadik negyedben sem változott a helyzet képe, azonban helyzeteink ezúttal ismét kimaradtak. A negyedik felvonásban egy fáradt ellenféllel szemben ismét higgadtabbnak bizonyultak a srácok, szintén három gólt szereztünk. Horváth Bazsi remek átvételét és cseleit követően találta meg Mukics Matyit, aki közelről megszerezte második gólját. Öt perccel később Horváth Dani lőtte be az ötödik Lurkó gólt. Majd közvetlenül a mérkőzés végét jelző hármas sípszó előtt Horváth Dani és Mukics Mátyás remekül oldott meg egy 2:2 elleni szituációt, aminek a végén Mukics Mátyásp asszolhatott az üres kapuba.

Végig irányítani tudtuk a mérkőzést és a mi akaratunk érvényesült. Külön kiemelném védőink teljesítményét, többen is játszottak ezekben a pozíciókban és mindannyian határozottan, szinte hiba nélkül tették ezt, megkönnyítve Németh Áron kapusunk munkáját, akinek kézzel nem is akadt dolga. Dicséret illet mindenkit! Várjuk a szezonzáró mérkőzést, ahol hasonlóan jó játékkal szeretnénk bemutatni