Tapolcai IAC VSE U13 – Lurkó UFC U13 2–7 (1–1, 0–0, 0–3, 1–3)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Poszavecz, Horváth N., Süle – Nagy V. B., Zsarnay – Kiss Be., Mukics, Horváth D. Cserék: Vámosi, Kiss Ba., Wilcsek, Lakner, Horváth B., Szabó Á. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics (9., 0–1), Kiss Benedek (52., 1–2; 55., 1–3; 58., 1–4), Lakner (69., 1–5), Nagy V. B. (70., 1–6), Horváth N. (75., 1–7)

Műfüves pályán játszottuk le soron következő bajnokinkat Tapolcán. Jól kezdtük a mérkőzést, a harmadik nagyobb helyzetünket sikerült is gólra váltani. Az ellenfél bedobása után szereztünk labdát, majd Zsarnay forgatott a túloldalra Mukicsnak, aki 1:1-ben elpasszolta a kapus mellett a labdát. Erre pár perc múlva szinte a semmiből válaszoltak a hazaiak, egy rövid hazaadásra csapott le támadójuk és továbbította a labdát az üres kapuba. Az ezt követő 25 percben kiegyenlített játékot láthattak a kilátogató nézők és hozzátartozók, mindkét kapusnak akadt dolga. Azonban a harmadik és negyedik negyedre sikerült ismét kezünkbe venni az irányítást, és a támadó szekcióban sokkal higgadtabbnak bizonyultunk, fáradó ellenfelünkkel szemben. A harmadik negyedben Kiss Bendő 6 perc alatt ért el mesterhármast! Először Zsarnay ugratta ki őt a leshatárról indulva. Két percre rá büntetőhőz jutottunk, a hazai kapus védett, de a kipattanóra ő érkezett a leggyorsabban. A harmadikat pedig egy távoli lövésből szerezte, mely pont befért a léc alá! A negyedik felvonást is nagy kedvvel kezdtük, nem sok teret engedve ellenfelünknek, ez alkalommal is három gólt sikerül szereznünk. Lakner kapott labdát a jobb szélen, átvétele a kapu irányába történt és azzal a lendülettel ki is lőtte a rövid alsó sarkot. Egy perccel később Szabó Ádám fektetett el három védőt a bal szélről indulva egészen az alapvonalig, onnan a visszakészítése Nagy Bendegúzt találta meg, aki a rövidbe passzolta a labdát, gyönyörű gól volt! Öt perccel a mérkőzés vége előtt Horváth Noel középső védőnk egy labdaszerzést követően csatlakozott be a támadásba, majd balszélső pozícióból ő is szólóba kezdett, betört a büntetőterületen belülre és laposan a hosszúba helyezte a labdát. Erre sajnos kontrából még tudott válaszolni a hazai csapat, beállítva a nagyarányú, ám teljességgel megérdemelt 7–2-es vendég sikert!

A nyár végi edzőmérkőzésen ezen a helyszínen több egyéni hibát vétve öt gólt is kaptunk, keserű szájízzel hagyhattuk el a pályát. A mai napon ezt abszolút meg tudtuk fordítani és a mi akaratunk érvényesült. A szünetekben beálló friss játékosaink mindig új lendületet tudtak vinni a mérkőzésbe. Amit a hét során terveztünk és átbeszéltünk, sikerült mindent viszontlátnom a pályán, emellett több remek egyéni teljesítmény is született! Gratulálok, és nagyon büszke vagyok a srácokra, Hajrá Lurkó