Haladás VSE U12 – Lurkó UFC U12 0–3 (0–0, 0–1, 0–1, 0–1)
Lurkó UFC U12:
Németh Á. – Boda, Horváth N., Bajzek – Horváth D., Máté – Zsarnay, Wilcsek, Süle. Cserék: Kiss B., Nagy V. B., Mukics. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Mukics (40., 0–1), Máté (45., 0–2), Zsarnay (78., 0–3)

A Regionális U12-es bajnokság Nyugati-csoportja rögtön városi derbivel indult: a Haladás VSE vendégeként szerepelt a Lurkó UFC. Orbán Dániel együttese hamar magához ragadta a kezdeményezést, ám az első negyedben nem sikerült betalálni, sőt, sokáig úgy tűnt, hogy a következőben sem. Ám utóbbi végén egy remek indítást követően Mukics Mátyás a szélről jól jött befelé és a kifutó kapus mellett higgadtan gurított a kapuba, 0–1. A következő felvonás elején szépségdíjas góllal növeltük kettőre a különbséget: Máté Levente átlövése a felső kapufa belső lapjáról vágódott a hálóba, 0–2. A hajrá is a miénk volt, és egy kavarodás után Zsarnay Marcell 7 méterről szerzett gólt, és alakította ki a végeredményt: Haladás VSE – Lurkó UFC 0–3!

Már az első negyedben is fölényt alakítottunk ki, de sokáig nem tudtunk betalálni. Ahogy fáradt az ellenfél, teljesen föléjük kerekedtük és így egy egyoldalú mérkőzést játszottunk, a mi kapunk nem forgott veszélyben. Örülök, hogy kapott gól nélkül nyertünk a nyitófordulóban! Gratulálok a srácoknak, szuper hozzáállással játszottak ma, végrehajtották, amit elterveztünk! Hoztuk a stílusunkat, azaz magasan védekeztünk és igyekeztünk labdakihozatalokkal építeni a futballunkat – ezt szeretnénk minden mérkőzésünkön játszani

– értékelt a mérkőzést követően Orbán Dániel.