Lurkó UFC U19:
Kiss B. – Albert, Ágoston (Prógli, 65.), Kovács Á., Wágner – Varga T. (Szabó B., 46.), Lang, Mesics-Leiner, Makkos – Holtay (Késmárki, 46.), Kolozsvári. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Kolozsvári (8., 0–1), Makkos (35., 1–2)
Kiállítva: Makkos (85.)

A Regionális U19-es bajnokság Nyugati-szekciójának B-csoportjában a Hévíz két meccs után két iksszel állt, mi pedig egy vereséggel: a bennünket legyőző SC Sopronnal 1–1-re végeztek a zalaiak.

A meccs azonban nekünk indult jól: a 8. percben egy szép támadás végén a beívelt labdát kiöklözte a kapus, ami Kolozsvári Ákos elé került, ő pedig szépen ívelte a hálóba, 0–1. Annak ellenére, hogy mi játszottunk fölényben, az egyik kósza hazai ellentámadás számunkra peches góllal ért véget. Egy szabadrúgás olyan szerencsétlen pattant meg a sorfalon, hogy a jó irányba induló Kiss Barninak nem volt esélye visszavetődni érte, így az a kapu üres felében kötött ki, 1–1. A vezetést azonban visszavettük: a 35. percben Lang Barnabás szép passzát Makkos Máté lőtte a kapuba, 1–2.

Szünet után egy kis idő elteltével a rövidpasszos játékunk helyett kapkodni kezdtünk. Az utolsó pár percre – mivel szövegelésért megkapta második sárga lapját Makkos Máté – megfogyatkoztunk, de ahogy mi is kihagytuk korábban a helyzeteinket, úgy a hévíziek sem tudtak beletalálni, így 2–1-re a Lurkó UFC győzött.

Az I. félidő abszolút a miénk volt: jól szerveztük a játékot, sokat és pontosan passzoltunk, előnybe is kerültünk. Balszerencsés góllal tudtak egyenlíteni a hazaiak, de ez sem vetett vissza bennünket, és ismét vezetést tudtunk szerezni. A középpálya nyomás alá helyezte az ellenfelet, tetszett, amit láttam. Azonban bánt, hogy a szünet után felvettük az ellenfél játékát, sokat ívelgettünk, teljesen feleslegesen. Nem tartottuk meg a labdákat, baj is lehetett volna belőle, ugyanis az utolsó 10 percben voltak lehetőségeik a hazaiaknak. Sajnálom nagyon a piros lapos fegyelmezetlenséget, fontos láncszem fog hiányozni jövő héten. Dominálni tudtunk ma az első bő 50 percben, de az azt követő teljesítményt szeretném elfelejteni